AUTO.RIA
Ключові критерії вибору високоякісного мінітрактора Назад

Ключові критерії вибору високоякісного мінітрактора На правах рекламы

Ми вкажемо на основні орієнтири, необхідні для того, щоб здійснити вдалу покупку.

Вже ні у кого не виникає сумніву на рахунок того, що мінітехніка – найкращий вибір для виконання широкого спектру завдань. Її обирають не лише фермери та власники невеликого сільського господарства, а й працівники комунальних та транспортувальних підприємств. В цій статті ми вкажемо на основні орієнтири, необхідні для того, щоб здійснити вдалу покупку.

1. Площа ділянки, на якій буде працювати мінітрактор.

Від того, наскільки великою буде ділянка, відведена для роботи мінітрактора, залежить рівень його потужності. Окрім площі, враховують також тип ґрунтів та рівень горбистості поля. Мінітехніку обирають переважно для полів, розміром від 1 га. Для роботи на менших площах у ньому просто немає потреби.

2. Потужність мотору мінітрактора.

Цей фактор впливає на те, наскільки ефективним буде виконання завдань, поставлених перед вашим чотирьохколісним помічником. Для присадибних ділянок, саду, невеликого городу й комунальних потреб обирають трактори з мотором потужністю до 20 к.с.

3. Конструкція : прохідність.

Наявність надійних великих коліс, повного привода, високого кліренса – все це впливає на функціональність мінітрактора. Тож перш, ніж здійснювати покупку, визначіть спектр робіт, які буде виконувати ваш мінітрактор й відповідно до нього визначайтесь з функціями своєї майбутньої техніки.

4. Рівень зручності.

Сучасні моделі мінітракторів вирізняються з поміж іншої техніки для робіт на землі не лише своєю універсальністю й компактними розмірами, а й комфортними умовами для оператора. У більшості варіантів кабіни мінітрактора оснащені м`яким сидінням, спеціальною панеллю з підсвіткою й кондиціонером. Руль та важіль управління зручно розташовані.

5. Додаткові опції.

Окрім основних критеріїв, приємними бонусами являється наявність у мінітракторі й таких функцій, як:

  • гідропідсилювач керма;
  • блокування диференціалу;
  • додатковий гідронасос;
  • барабанні гальма;
  • дзеркала заднього виду, які доступно регулювати та ін.

Всі ці моменти присутні у якісних та надійних мінітракторах, тож обравши модель від відомого виробника, ви можете орієнтуватись на задовільний результат її роботи.

Що ми можемо запропонувати

В магазині «Трактор №1» кожен охочий зможе знайти для себе ідеальний мінітрактор! Вашій увазі ми пропонуємо широкий асортимент товарів від найвідоміших японських, корейських, китайських та вітчизняних виробників, якість та надійність яких не викликає жодного сумніву. Щоб скористатись нашою пропозицією й купити мінітрактор, знадобиться витратити лише кілька хвилин вільного часу й мінімум зусиль.

Окрім високоякісної продукції, своїх клієнтів ми також забезпечуємо сервісним обслуговуванням та кваліфікованою консультацією. Бажаємо вам приємних покупок у онлайн-магазині «Трактор №1»!

Подпишитесь на рассылку

Получайте первыми новости в удобном формате

Прокомментируйте первым

Добавить комментарий к статье

Перевірено людьми