AUTO.RIA
Volvo ХС90 - шведський бестселер від 1 482 000 гривень* Назад

Volvo ХС90 - шведський бестселер від 1 482 000 гривень* На правах рекламы

Ви маєте унікальну можливість придбати модель Volvo ХС90 за ціною від 1 482 000 гривень.
Акции от автосалону VOLVO CAR – КИЇВ АЕРОПОРТ Чубинское Бориспільське шосе (поворот на Аеропорт) 7 хвилин від Києва, с. Чубинське, вул. Київська 47. Сайт салону

Лише, до кінця літа 2019 року, в дилерському центрі «Volvo Car – Київ Аеропорт» ви маєте унікальну можливість придбати модель Volvo ХС90 за ціною від 1 482 000 гривень. Поспішай, адже такої ціни ще не було!

Volvo XC90 – преміальний позашляховик створений із турботою про те, що найважливіше для вас. Щоденний комфорт та практичність кожної деталі для вас та ваших найдорожчих, відчуття захищеності завдяки передовим системам безпеки, елегантність та вишуканість інтер’єру в поєднанні з інноваційними технологіями, простір для усього необхідного та максимальне задоволення від керування в поєднанні з економічністю.

Дивитися автомобілі в наявності.

Відчуття спокою та комфорту, інтуїтивні технології та продуктивність без компромісів - Volvo ХС90 перевершує сподівання. Щойно опинившись у салоні, Ви відчуєте легкість керування завдяки перемикачам з характерним ромбовим візерунком та сенсорному екрану розміром із планшет, який відразу привертає увагу. Кожна поїздка в автомобілі ХС90 – це подорож першим класом.

Замовити тест-драйв.

Лише у «Volvo Car – Київ Аеропорт» купуючи авто Volvo XC90 ви гарантовано отримуєте 1 000 літрів пального**.

Саме зараз найкращий час для придбання моделі Volvo Х90! Спеціальна цінова пропозиція діє на обмежену кількість автомобілів.

Зробіть крок вперед до омріяної моделі Volvo!

Деталі за телефоном: +38 (044) 591 75 75

«Volvo Car - Київ Аеропорт» - Ваш дилер Volvo на Бориспільському шосе!

*Пропозиція діє в офіційного дилера Вольво, Volvo Car – Київ Аеропорт за адресою: вул. Київська, 47, с. Чубинське, Бориспільський р-н., Київська обл., Україна. Кількість авто обмежена. Термін дії пропозиції: з 01 червня по 31 серпня 2019 року або до моменту продажу останнього автомобіля на складі в Україні, на який розповсюджується дана пропозиції (в залежності від того, що наступить раніше). Вказана вартість розрахована для автомобілів Volvo XC90 по курсу вказаному на www.winner.ua на 01.06.2019 та надана для ознайомлення, не є комерційною пропозицією (офертою), остаточна вартість автомобіля визначається у договорі купівлі-продажу на дату його укладання.
Зображення наведені для ознайомлення та можуть відрізнятися від реального автомобіля.

**Пропозиція діє для клієнтів, які уклали договір купівлі-продажу автомобілів ХС90 у будь-якій комплектації в офіційного дилера Вольво, Volvo Car – Київ Аеропорт з 01 червня 2019 року по 31 серпня 2019 року з наявного складу автомобілів на території України. Пропозиція не додається до інших акційних пропозицій (якщо інше не визначено наказом про акційну пропозицію), знижок та бали по Бонусній програмі лояльності на картки клієнтів не нараховуються».

Подпишитесь на рассылку

Получайте первыми новости в удобном формате

Прокомментируйте первым

Добавить комментарий к статье

Перевірено людьми