AUTO.RIA
Тест-драйв Toyota Camry Hybrid і Corolla Hybrid Назад

Тест-драйв Toyota Camry Hybrid і Corolla Hybrid На правах рекламы

Запрошуємо Вас пройти тест-драйв на новій Toyota Camry або Toyota Corolla з гібридною силовою установкою.
Акции от автосалону Мотор-Олви Кропивницкий (Кировоград) проспект Университетский, 3а Сайт салону

12 липня 2019 р. - до 23 липня Тойота Центр Кропивницький «Мотор-Олві» запрошує Вас пройти тест-драйв на новій Toyota Camry або Toyota Corolla з гібридною силовою установкою.

Компанія Toyota вже більше 20 років залишається новатором у виробництві гібридних автомобілів. Щорічно цей вид транспортних засобів стає все більш популярним. Секрет такого успіху - постійний розвиток гібридних технологій, над яким активно працює компанія.

Toyota Camry Hybrid оснащена новим високоефективним бензиновим двигуном Dynamic Force з комбінованим уприскуванням об'ємом 2,5 літра*, потужністю 131 кВт, 178 к.с. і сумарною потужністю системи Hybrid** 218 к.с. (160 кВт). Toyota Corolla Hybrid - це винятковий автомобіль з 1,8-літровою самозарядною гібридною системою четвертого покоління, має потужність 122 к.с. (90 кВт) і 142 Нм крутного моменту двигуна з доданою потужністю електродвигуна 53 кВт і максимальним обертовим моментом 163 Нм.

Нові Toyota Camry Hybrid і Toyota Corolla Hybrid побудовані на платформі Toyota New Global Architecture (TNGA).

Випробуйте Toyota Camry Hybrid і Corolla Hybrid на тест-драйві з 12 липня по 23 липня 2019 року в Тойота Центр Кропивницький "Мотор-Олві", відчуйте всю різницю між гібридами та звичайними автомобілями.

Дата і час:

12,14-23 липня 09:00-17:00 
13-14 липня 09:00-15:00

Місце проведення: м.Кропивницкий пр. Університетский, 3а

Для запису на тест-драйв, будь ласка, заповніть форму нижче, щоб наші менеджери могли зв'язатися з вами для уточнення дати і часу тест-драйву.

Подпишитесь на рассылку

Получайте первыми новости в удобном формате

Прокомментируйте первым

Добавить комментарий к статье

Перевірено людьми