AUTO.RIA
Lexus випускає лімітовану версію RX 350
до 30-річчя бренду Назад

Lexus випускає лімітовану версію RX 350 до 30-річчя бренду На правах рекламы

Від поточної комплектації (RX 300 Executive+) ювілейна версія відрізняється потужнішим двигуном, розширеним комплексом систем безпеки та рядом інших вдосконалених характеристик.

На честь свого 30-річного ювілею Lexus випускає преміум-кросовер Lexus RX 350 у новій комплектації Anniversary Edition. Від поточної комплектації (RX 300 Executive+) ювілейна версія відрізняється потужнішим двигуном, розширеним комплексом систем безпеки та рядом інших вдосконалених характеристик.

При створенні комплектації Lexus RX 350 Anniversary Edition розробники врахували попередній досвід та новітні тенденції. Серед основних змін – удосконалений V-подібний 3,5-літровий двигун на шість циліндрів, який розвиває потужність до 300 к.с. Модель також оснащено 8-ступінчастою автоматичною коробкою передач, завдяки чому 2-тонний автомобіль розганяється до 100 км/год всього за 8,2 с.

Lexus RX 350 Anniversary Edition доступний із новітньою навігаційною системою, яка дозволяє миттєво визначити місцеперебування та прокласти потрібний маршрут. У новій моделі також встановлено мультимедійну систему з 12,3-дюймовим дисплеєм. Великий екран дає змогу водієві швидше сприймати інформацію та не відволікатися від дороги.

Ювілейна версія Lexus RX 350 підтримує систему цифрового радіомовлення DAB-стандарту, а інноваційна аудіосистема з 12 динаміками та сабвуфером забезпечує чисте звучання.

Автомобіль Lexus RX 350 Anniversary Edition оснащено системою бездротової зарядки, яка дозволяє заряджати смартфон без використання зарядного пристрою або кабелю живлення.

Серед інших новинок – великий панорамний дах, який наповнює салон RX світлом, створює відчуття простору всередині та забезпечує чудову оглядовість для водія. Дах оснащено скляною секцією, що відчиняється у передній частині. Це дозволяє по-справжньому насолодитися відкритим простором.

Нова комплектація також включає комплекс систем безпеки Lexus Safety System Plus (LLS+), який допомагає захистити водія та пасажирів. До пакету функцій зокрема входять: адаптивний круїз-контроль, що дозволяє підтримувати задану дистанцію від автомобіля попереду, система передаварійної безпеки, система автоматичного керування дальнім світлом та система сповіщення про з’їзд автомобіля зі смуги руху.

Ця інформація не має трактуватися як безпомилкова та як така не являє собою оферту на продаж конкретного транспортного засобу. За довідками про актуальні ціни, технічні характеристики та наявність просимо звертатися до консультантів з продажу Lexus.

Подпишитесь на рассылку

Получайте первыми новости в удобном формате

Прокомментируйте первым

Добавить комментарий к статье

Перевірено людьми