AUTO.RIA

Volkswagen Комерційні автомобілі на Міжнародних днях поля 2019 в Україні На правах рекламы

Volkswagen Комерційні автомобілі на Міжнародних днях поля 2019 в Україні Другие новости
Amarok, Crafter, Caddy та Multivan стали технологічною окрасою заходу "Міжнародні дні поля в Україні" та продемонстрували усі свої навички у справжньому полі.
Акции от автосалону Порше Захід Киев Киево-Святошинский район, ул.Вишневая,1а Сайт салону

Протягом трьох днів роботи виставки кожен гість, що завітав на стенд, зміг протестувати на собі мульти-функції Multivan, місткість Crafter, багатозадачність Caddy та позашляхові можливості Amarok.

Клієнти мали змогу протестувати та порівняти різні комплектації та варіанти однієї моделі та обрати авто, що повністю відповідає вимогам їхнього бізнесу.

Volkswagen Crafter став об'єктом уваги представників логістичних компаній, адже 3 варіанти приводу у сукупності із неймовірною вантажопід'ємністю та об'ємом кузову роблять цей автомобіль універсальним для перевезення будь-яких вантажів та бізнесу будь-якого масштабу.

Volkswagen Caddy вражав своїми комплектаціями як членів родини, що любить подорожувати, так і фермера, що мав змогу особисто перевірити місткість кузову.

Для випробування позашляхових можливостей Amarok у комплектації Rancho був створений спеціальний  off-road трек просто не території стенду. Асистенти руху на спуск та на підйом, Offroad-ABS, блокування заднього диференціала - дорожні умови дозволили протестувати роботу усіх цих надзвичайно корисних систем. Тож клієнти могли за кермом Amarok самостійно переконатися у тому, як легко він може долати подібні перешкоди та стати надійним помічником для роботи у складних умовах, куди звичайним легковим автомобілям і навіть кросоверам іноді шлях закритий.

Перегляньте неймовірний відеозвіт з Міжнародних днів поля.

Подпишитесь на рассылку

Первыми получайте новости в удобном формате

Комментарии

Добавить комментарий к статье
← Предыдущий материал
Продовження спеціального ціноутворення на автомобілі Volkswagen у липні 2019 р. Продовження спеціального ціноутворення на автомобілі Volkswagen у липні 2019 р.
Следующий материал
Ваша  большая мечта. GLS по выгодной цене! Ваша большая мечта. GLS по выгодной цене!
×
?
Оцените страницу

Будем рады узнать ваши пожелания. Это поможет нам сделать страницу лучше.

спасибо за ваш отзыв!

Новые авто на AUTO.RIA

Країна AUTO.RIA