AUTO.RIA
Ryker - це навіть не стиль - це спосіб життя - це нова епоха! Назад

Ryker - це навіть не стиль - це спосіб життя - це нова епоха! На правах рекламы

Ryker - це не тільки кермо, педаль гальма або ручка газу, хоч без цього і не можна, в першу чергу це свобода.

Коли міська метушня вимотує, а будні стають низкою сірих подій, коли туга за внутрішнім хижаком стає непереборною, на сцені з’являється він триколісний примарний гонщик!

Ні, він не буде палати сам, але точно запалить тебе зсередини, пустить бензин по твоїх венах, дасть можливість розправити свої крила. І не має значення хто ти в повсякденному житті, приміряючи на себе стиль Ryker ти стаєш ким завгодно. Можна бути лиходієм, можна бути супер героєм. Бетменом наприклад, темний лицар, який поспішає перетнути межу злочинного Готема, адже навіть супер героям іноді потрібен перепочинок.

Хвилина і ось ти вже летиш назустріч вітру, розсікаючи навпіл полотно ночі, намагаючись наздогнати захід.

Адже що таке Ryker? Це не тільки кермо, педаль гальма або ручка газу, хоч без цього і не можна. Ryker - в першу чергу це свобода.

Це почуття внутрішньої сили, маленька влада і гімн цієї влади - бурчання мотора і шум вітру!

Він закохує, моментально приковує до себе погляд і не відпускає, поки не спробуєш, а після ти точно знаєш що повернешся, і будь упевнений, куди б ти не поїхав ти всюди будеш в центрі уваги.

Плавно сів за кермо, включив запалювання, повернув ручку газу і поїхали! Як тільки ти відчуєш вогонь в крові, як тільки злетять останні кайдани, ти починаєш свою гру, де швидкість єдине правило, і підкоряєшся ти лише одному відомому закону, закону свого серця.

Ryker так само привабливий, як і темна сторона сили для недосвідчених.
Це навіть не стиль, це спосіб життя. Це нова епоха!

Подпишитесь на рассылку

Получайте первыми новости в удобном формате

Прокомментируйте первым

Добавить комментарий к статье

Перевірено людьми