AUTO.RIA
Hyundai Motor Group представила третє покоління двигунів з технологією CVVD Назад

Hyundai Motor Group представила третє покоління двигунів з технологією CVVD На правах рекламы

Hyundai Motor Group представило новий двигун Smartstream G T-GDi об'ємом 1.6 літрів, оснащений інноваційною системою управління газорозподільним механізмом із глибиною і тривалістю відкриття клапанів, , що змінюються (CVVD).

На спеціальному заході, який відбувся 3 липня 2019 року в Hyundai Motorstudio Goyang, керівництво Hyundai Motor Group представило новий двигун Smartstream G T-GDi об'ємом 1.6 літрів, оснащений інноваційною системою управління газорозподільним механізмом із глибиною і тривалістю відкриття клапанів, що змінюються (CVVD). Застосування даної технології дозволило збільшити продуктивність і потужність мотору, а також значно знизити витрату палива і шкідливі викиди.

До теперішнього часу робочі характеристики і ефективність двигунів внутрішнього згоряння контролювалися технологією регульованого управління клапанами, яка або координує час відкриття і закриття клапану, або окремо глибину відкриття клапану.

Типові технології управління регульованим клапаном контролюють момент відкриття і закриття клапану (система CVVT) або дозують обсяг повітря, що надходить шляхом регулювання глибини відкриття (система CVVL). Ці технології не могли регулювати тривалість роботи клапану, оскільки час закриття клапану був взаємопов'язаний з часом його відкриття, що унеможливлювало оптимізацію потужності та ефективності витрати палива при різних режимах водіння. Система CVVD цей недолік усунула.

Технологія CVVD оптимізує робочі характеристики двигуна та ефективність споживання палива при різних режимах руху, таких як водіння в еко або спортивному режимі. Технологія управління клапанами забезпечує підвищення продуктивності мотору на 4%, ефективність використання палива на 5%, а також знижує рівень шкідливих викидів на 12%.

Коли автомобіль пересувається з постійною швидкістю, а двигун працює на низьких або середніх оборотах, CVVD відкриває впускний клапан від середини до кінця такту стиснення. Це допомагає підвищити ефективність використання палива за рахунок зменшення опору, викликаного стисненням. З іншого боку, коли потужність двигуна висока, наприклад, коли автомобіль рухається на високій швидкості, впускний клапан закривається на початку такту стиснення, щоб збільшити кількість повітря, що використовується для загоряння палива в циліндрі, тим самим, підвищуючи крутний момент для більш ефективного прискорення.

Разом з новою технологією CVVD Hyundai Motor Group представила двигун Smartstream G 1.6 T-GDi, бензиновий турбоагрегат з чотирма клапанами на циліндр потужністю 180 кінських сил і крутним моментом 265 Н/м. Цей мотор, крім технології CVVD, оснащений системою рециркуляції відпрацьованих газів низького тиску (LP EGR), яка оптимізує ефективність споживання палива.

Система LP EGR повертає частину відпрацьованих газів в камеру згоряння, виробляючи охолоджувальний ефект і зменшуючи викид оксидів азоту. G 1.6 T-GDi також має систему низького тиску, яка перенаправляє згорілий вихлопний газ в передню частину турбокомпресору, а не до системи впуску, щоб підвищити ефективність в умовах високого навантаження.

Крім того, новий двигун має інтегровану систему управління температурним режимом, яка швидко нагріває або охолоджує агрегат до оптимальної температури, а також модернізовану систему безпосереднього вприскування палива, яка подає паливоповітряну суміш в циліндр під тиском 350 бар (у нинішніх двигунів сімейства T-GDi суміш подається під тиском у 250 бар). Ще одна відмінна риса нової силової установки - зменшене на 34% тертя у двигуні завдяки застосуванню рухомих частин з низьким коефіцієнтом тертя.

Першим автомобілем, обладнаним інноваційним двигуном з системою CVVD, стане нова Hyundai Sonata Turbo, презентація якої відбудеться в другій половині 2019 року.

Відзначимо, що до 2022 року Hyundai Motor Group має намір розробити абсолютно нову лінійку силових агрегатів Smartstream, що складається з десяти бензинових, шести дизельних двигунів і шести коробок передач.

Подпишитесь на рассылку

Получайте первыми новости в удобном формате

Прокомментируйте первым

Добавить комментарий к статье

Країна AUTO.RIA