AUTO.RIA
Актив Гран Прі  перший офіційний дилерський центр Citroёn м. Києва, який відкрито у 2019 році! Назад

Актив Гран Прі  перший офіційний дилерський центр Citroёn м. Києва, який відкрито у 2019 році! На правах рекламы

В дилерській мережі Citroёn помітне поповнення - новий автоцентр Актив Гран Прі вже повноцінно обслуговує клієнтів.

Компанія Citroёn продовжує активний розвиток в Україні. В дилерській мережі Citroёn помітне поповнення - новий автоцентр Актив Гран Прі вже повноцінно обслуговує клієнтів. Підприємство включає в себе дилерський центр з продажу нових автомобілів, сервісний центр для обслуговування і ремонту, відділ продажу запчастин і аксесуарів, відділи кредитування і страхування, зону відпочинку.

Розташування автоцентру максимально продумане. Завдяки вдалому розташуванню на в'їзді / виїзді з Києва (Столичне шосе 101 г), дилерський центр Актив Гран Прі привертає до себе клієнтів не тільки зі столиці, але також з таких прилеглих міст, як Обухів, Васильків і Українка та інші довколишніх міст.

 

Дилерський центр готовий порадувати своїх гостей просторим автосалоном площею 326 м2 і широкої експозицією з семи автомобілів Citroёn. Запропоновано послуга тест-драйву: покупці можуть самі переконатися в відмінних ходових якостях автомобілів Citroёn, перевірити їх фірмовий комфорт на наших дорогах. А програма Trade-In дає можливість клієнту здати свій старий автомобіль в рахунок часткової оплати нового, причому іншу частину ціни можна заплатити відразу або оформити в кредит - і виїхати з автоцентру вже на новенькому Citroёn.

 

Нарешті, автомобільний центр Актив Гран Прі, звичайно має повноцінну сервісну зону: сім підйомників для автомобілів, професійний інструмент і обладнання Citroёn, спеціально підготовлені і навчені майстри, автомийка.

Актив Гран Прі запрошує ознайомитись з модельним рядом Citroёn, пройти тест-драйв і зробити покупку автомобіля в автосалоні за адресою: Столичне шосе, 101 Г, м. Київ, тел. салон: (044) 590 58 60, тел. сервіс: (044) 590 58 56.

Детальніше про автомобілі бренду Citroёn і умовах їх придбання на сайті https://citroen.kiev.ua/

Подпишитесь на рассылку

Получайте первыми новости в удобном формате

Прокомментируйте первым

Добавить комментарий к статье

Перевірено людьми