AUTO.RIA

Команда Hyundai Motorsport знову здобула перемогу на ралі Італії На правах рекламы

Команда Hyundai Motorsport знову здобула перемогу на ралі Італії Другие новости
На вершині подіуму опинився екіпаж ані Сордо/Карлос Де Барійо.

У минулі вихідні команда Hyundai Motorsport, як й рік тому, святкувала перемогу на восьмому етапі Чемпіонату світу з ралі WRC-2019, який проходив в Італії на мальовничому острові Сардинія. Символічно, що й цього разу, як і роком раніше, перемога Hyundai Motorsport стала третьою за рахунком в шостому сезоні. Тільки на цей раз на вершині подіуму опинився не лідерський екіпаж Тьєррі Невілль/ Ніколя Жільсуль, а дует Дані Сордо/Карлос Де Барійо.

"Срібло" на сьомому етапі Чемпіонату в Португалії, здобуте Hyundai Motorsport на початку червня, тільки заохотило команду. Пам'ятаючи про торішній успіх в Сардинії, де була здобута ювілейна, десята за рахунком, перемога команди за всю її історію участі в WRC, все три екіпажі готувалися довести чемпіонські амбіції Hyundai Motorsport.

Вся увага була прикута до екіпажу лідерів команди Тьєррі Невілль/Ніколя Жільсуль, але з самого початку перегони у них не задалися. Спочатку дует помилився з вибором шин для проходження спецділянок, потім був схід з траси через помилки в побудові маршруту. А ось екіпаж Дані Сордо/Карлос Де Барійо довели, наскільки важливо правильно визначитися з вибором шин для гравійних трас Сардинії - ця обставина, плюс майстерність іспанського дуету та помилки суперників, дозволили їм завершити перший день гонки на лідируючій позиції.

У другий день гонки екіпаж Сордо/Де Барійо не зміг протистояти натиску одного з лідерів Чемпіонату, латвійському дуету Тянак/Ярвеоя, який представляє Toyota Gazoo Racing World Rally Team - іспанці були змушені задовольнитися другим місцем. У лідируючій п'ятірці завершили той день норвежці Міккельсен/Джегер з команди Hyundai Motorsport, а ось дует Невілль/Жільсуль опинився на сьомому місці.

почесне третє місце. Лідер команди, Тьєррі Невілль, так і не зміг піднятися вище шостого місця, зберігши, втім, третє місце в особистому заліку.

"Це просто неймовірно. Я не можу передати словами, яку радість я відчуваю від того, що наш екіпаж здобув свою першу перемогу в складі команди Hyundai Motorsport. Звичайно, мені шкода, що наш конкурент, Тянак, не зміг на повну силу змагатися з нами на фінальному етапі. Однак ми були готові до подібного розвитку ситуації, і наша перемога сьогодні - результат відмінної стратегії, яку ми разом з тренерським штабом вибрали на цей етап Чемпіонату", - заявив Дані Сордо.

Перемога іспанського дуету і третє місце норвезького екіпажу Hyundai Motorsport дозволили команді закріпити лідерство в Кубку Конструкторів, маючи в активі 242 очки. На другому місці з 198 очками йде Toyota Gazoo Racing World Rally Team, а на третьому з 170 очками - Citroën Total World Rally Team.

Наступний етап Чемпіонату світу з ралі відбудеться 1-4 серпня 2019 року у Фінляндії.