AUTO.RIA
Модельний ряд Kia незабаром поповнить купе-подібний кросовер XCeed Назад

Модельний ряд Kia незабаром поповнить купе-подібний кросовер XCeed На правах рекламы

Автомобіль зі стрімким, ультрасучасним дизайном адресований клієнтам, які цінують в автомобілі, перш за все, стиль і технології.
Акции от автосалону Автоцентр Kia «Аэлита» Днепр (Днепропетровск) ул. Ивана Эзау, 16 Сайт салону

26 червня відбудеться перша офіційна демонстрація нового кросовера Kia XCeed, створеного спеціально для європейського ринку. Автомобіль зі стрімким, ультрасучасним дизайном адресований клієнтам, які цінують в автомобілі, перш за все, стиль і технології.

Стильний, експресивний, сучасний і абсолютно новий Kia XCeed являє собою альтернативу традиційним більшим за габаритами, утилітарним SUV. Кросовер став четвертою моделлю, створеною на платформі нового Kia Ceed, доповнивши компанію, що складається з хетчбеку, універсалу й автомобіля з кузовом Shooting Brake.

Дизайн XCeed, як і інших моделей даного сімейства, створювався під керівництвом Грегорі Гійома у франкфуртській студії дизайну Kia. Цікаво, що з хетчбеком у нового кросовера тільки дві спільні зовнішні деталі - лобове скло і передні двері, тоді як всі інші кузовні панелі нові.

Маючи більш емоційний і динамічний вигляд, ніж абсолютна більшість конкурентів в категорії SUV-C, XCeed, однак, має просторий салон і практичний багажник, які можна порівняти з такими у лідерів класу.

Перша офіційна демонстрація нової моделі відбудеться 26 червня.

Подпишитесь на рассылку

Получайте первыми новости в удобном формате

Прокомментируйте первым

Добавить комментарий к статье

Країна AUTO.RIA