AUTO.RIA

Кросовер Kia XCeed отримає повністю цифрову панель приладів На правах рекламы

Кросовер Kia XCeed отримає повністю цифрову панель приладів Другие новости
Автомобіль отримає повністю цифрову панель приладів Supervision діагоналлю 12,3 дюйма.

Компанія Kia Motors продовжує розкривати грані таланту нового кросовера XCeed. Автомобіль отримає повністю цифрову панель приладів Supervision діагоналлю 12,3 дюйма.

Новий Kia XCeed стане однією з найбільш високотехнологічних моделей корейського бренду. Одним з підтверджень цьому є повністю цифрова панель приладів, покликана подарувати власникові автомобіля середнього класу абсолютно новий досвід взаємодії з авто.

Панель приладів Supervision діагоналлю 12,3 дюйма має роздільну здатність екрану 1920х720 точок і замінює традиційні аналогові спідометр та тахометр. Між їх цифровими аналогами розташовано інформаційний кластер, управляти яким можна за допомогою клавіш на кермі. На панель приладів можуть виводитися підказки навігаційної системи, дані мультимедіа, повідомлення про дзвінки та списки контактів, а також параметри руху автомобіля. Серед іншого, водія інформують про середню і миттєву витрату палива, «спливаючі» повідомлення дають водієві знати про виникнення будь-яких проблем, попереджають про поточну дорожню обстановку (у разі функціонування системи Live Traffic в конкретній країні) і навіть про появу ознак втоми у водія.

Коли водій паркується і вимикає двигун XCeed, приладова панель ненадовго виводить інформацію, що резюмує параметри останньої поїздки. Демонструються пройдена відстань і час у дорозі, середня витрата пального і розрахункова відстань, яку можна подолати на залишку палива.

До речі, в залежності від режиму роботи системи Drive Mode Select, панель приладів буде міняти перелік інформації, що відображається. У стандартному режимі Normal акцент буде зроблено на швидкості і економічності, тоді як в режимі Sport домінує тахометр, а другорядна інформація прихована.

Цифрова панель приладів буде пропонуватися покупцям нового Kia XCeed в якості опції. Більш звичною альтернативою стане класична аналогова панель з 3,8- або 4,2-дюймовим екраном бортового комп'ютера.

Нагадаємо, що нещодавно Kia продемонстрував перше офіційне фото кросовера XCeed.

Подпишитесь на рассылку

Первыми получайте новости в удобном формате

Комментарии

Добавить комментарий к статье
← Предыдущий материал
Модельний ряд Kia незабаром поповнить купе-подібний кросовер XCeed Модельний ряд Kia незабаром поповнить купе-подібний кросовер XCeed
Следующий материал
Kia представила абсолютно новий компактний кросовер Seltos Kia представила абсолютно новий компактний кросовер Seltos
×
?
Оцените страницу

Будем рады узнать ваши пожелания. Это поможет нам сделать страницу лучше.

спасибо за ваш отзыв!

Новые авто на AUTO.RIA

Країна AUTO.RIA