AUTO.RIA
Догляд за газоном за допомогою мінітрактора Назад

Догляд за газоном за допомогою мінітрактора На правах рекламы

Основні правила догляду за газоном.
Акции от автосалону Львів АгроТех Львов Пустомитівський р-он, 7-й км траси Львів-Київ (за Дублянами) Сайт салону

Те, як виглядає територія поряд з будинком, може багато розповісти про її власника, а саме про рівень його охайності та поваги до навколишнього середовища та самого себе. Красивий, рівний газон є мрією чи не кожного господаря. Проте для того, щоб трава поряд з будинком мала задовільний вигляд, потрібно докласти багато зусиль й здійснювати регулярний та ретельний догляд. Літня пора створює для охочий мати гарний газон багато проблем: трава висушується через спеку, шкідники перешкоджають рівномірному росту газону тощо.

Основні правила догляду за газоном

Секрет красивого газону - у достатньому зволоженні грунту. В теплу пору, а особливо за умов високих температур, траву слід поливати часто та регулярно. Важливим є те, що обприскування поверхні газону буде недостатньо. Потрібно зволожувати кореневу систему майбутнього газону - поливати землю на глибині до 30 см.  

Щоденно займатись доглядом за присадибною ділянкою не всім може бути під силу. Для цього існує кілька альтернатив, що дозволяють полегшити життя господарям: оснащення поливальної системи на місці майбутнього газону або використання мінітрактора, оснащеного спеціальною водяною помпою. При виборі мінітехніки слід врахувати, що шини на ній повинні бути з ряду садово-паркових, інакше під час роботи трактора грунт буде деформуватись.

Окрім поливу, важливо також своєчасно стригти газон. Оптимальна частота - раз у кілька (2-3) тижні на 3-5 см. Цей процес сприяє росту та густоті трави. Крім того, це дозволить здійснювати профілактику бур`янів та шкідників.

Маючи мінітрактор та необхідне для стрижки газону навісне обладнання, доглядати за присадибною ділянкою буде в рази простіше та приємніше.

Що ми пропонуємо

Ласкаво просимо вас звернути свою увагу на представлені на нашому сайті каталоги мінітракторів. Компанія «Трактор №1» готова запропонувати аграріям, власникам сількогосподарських угідь та домашніх господарств великий асортимент моделей від авторитетних японських, корейських, китайських та українських брендів. Серед них:

-          Chery-Zoomlion;

-          Dongfeng;

-          Foton-Lovol;

-          Orion;

-          Jinma;

-          Shifeng;

-          Xingtai;

-          Kioti;

-          Branson;

-          Mitsubishi;

-          Farm Lead;

-          ХТЗ;

-          Булат та низка інших.

Купити мінітрактори у нас - це рішення, про яке вам ні на мить не доведеться пошкодувати.

Подпишитесь на рассылку

Получайте первыми новости в удобном формате

Прокомментируйте первым

Добавить комментарий к статье

Перевірено людьми