AUTO.RIA

Літня пропозиція на компактний кросовер Nissan Juke від Автомир Nissan На правах рекламы

Літня пропозиція на компактний кросовер Nissan Juke  від Автомир Nissan Другие новости
Nissan Juke з вигодою до 145 260 грн.

Тільки у червні при купівлі кросовера Nissan Juke в офіційному дилерському центрі Автомир Nissan отримайте вигоду до 145 260 грн.

Nissan Juke - це автомобіль в якому є все, щоб ви отримали максимальне задоволення від керування: преміум аудіосистема з об’ємним звучанням, інтелектуальні технології та неперевершені можливості персоналізації.

Колір визначає характер

Розфарбуйте ваш компактний кросовер за власним смаком і зробіть його унікальним, додаючи аксесуари, які відповідають вашому стилю. Nissan Juke вирізняється упізнаваним дизайном, особливо якщо доповнити його штрихами, що підкреслюють вашу індивідуальність.

Легке управління з Nissan Intelligent Mobility

Завдяки системі кругового огляду, ви зможете побачити набагато більше. Це означає, що паркуватися та маневрувати буде просто. У системі використовуються чотири камери, які дозволяють подивитися на автомобіль і оточуючі ділянки з висоти пташиного польоту. А завдяки монітору з кількома екранами ви можете змінювати масштаб зображень передньої та задньої ділянок, а також зображення з боку тротуару.

 Компактний та місткий

В Nissan Juke вистачить місця для багажу будь-якої форми. Ви можете скласти всі задні сидіння, щоб максимально збільшити розмір багажника або ж тільки одне переднє та заднє сидіння для перевезення довгих предметів.

Дізнайтесь більше про можливі комплектації

Автомобілі Nissan Qashqai можна придбати у кредит, на найвигідніших на ринку України умовах, по кредитній програмі Nissan Finance.

Детальніше про Nissan Finance

Умови кредитування за програмою Nissan Finance 

Аванс 1 Рік 2 Роки 3 Роки
Від 60% 0,01%* 0,01%* 6,99%
Від 30% 0,01%* 6,99% 9,99%
Від 10% 6,99% 9,99% 9,99%

 А також фінансування з авансом від 10% строком від 4 до 7 років за ставкою 14,99%.

Переглянути прайс-лист

Дізнавайтесь більше інформації про вигідні умови придбання Nissan Juke у дилерському центрі Nissan Автомир, що знаходиться за адресою м.Вінниця, вул. Немирівське ш. 94В та за номером гарячої лінії: 0-800-508-770

Подпишитесь на рассылку

Первыми получайте новости в удобном формате

Комментарии

Добавить комментарий к статье
← Предыдущий материал
Летнее путешествие - новые впечатления. Новая сервисная акция для владельцев Mitsubishi. Летнее путешествие - новые впечатления. Новая сервисная акция для владельцев Mitsubishi.
Следующий материал
Toyota Camry Hybryd - в ожидании нового творения японских мастеров Toyota Camry Hybryd - в ожидании нового творения японских мастеров
×
?
Оцените страницу

Будем рады узнать ваши пожелания. Это поможет нам сделать страницу лучше.

спасибо за ваш отзыв!

Новые авто на AUTO.RIA

Країна AUTO.RIA