AUTO.RIA
Renault - офіційний партнер Каннського кінофестивалю 2019 Назад

Renault - офіційний партнер Каннського кінофестивалю 2019 На правах рекламы

Renault є офіційним партнером Каннського фестивалю протягом вже 36 років, щорічно надаючи для автопарку премії культові моделі марки: в цьому році ними стали 60 Talisman, 170 Espace і інші.
Акции от автосалону Полісся Моторс Житомир проспект Незалежності, 170-А Сайт салону

- Renault виступає офіційним партнером 72-го Каннського кінофестивалю, який проходить з 14 по 25 травня. Цього року головою журі став мексиканський режисер Алехандро Гонсалес Іньярріту.

- У рамках конкурсної програми є новий фільм Клода Лелуша «Кращі роки життя», де знявся Alpine A110.

- Протягом двох тижнів гості, члени журі та партнери будуть пересуватися по місту на автомобілях офіційного парку Каннського фестивалю 2019, до якого увійшло понад 300 автомобілів Renault, включаючи Espace Initiale Paris і Talisman.

Renault є офіційним партнером Каннського фестивалю протягом вже 36 років, щорічно надаючи для автопарку премії культові моделі марки: в цьому році ними стали 60 Talisman, 170 Espace і інші.

«Кіно дає унікальну можливість набути пізнаваності в світових ЗМІ - чи-то в Китаї, Бразилії, Індії, Латинській Америці, тощо. Це чудовий спосіб розповісти про бренд Renault і наші автомобілі, показати наші технології і вишуканий дизайн на весь світ», - зазначив Клод Юго, віце-президент Групи Renault зі зв’язків з громадськістю.

Щороку понад 40 автомобілів Renault з’являються в 200 телепрограмах і фільмах, в тому числі зовсім недавно у французьких серіалах «Чорний барон» і «Десять відсотків», а також у фільмах «Жінка на війні» Бенедикта Ерлінгссона і «Бачення» Наомі Кавасе.

Alpine A110 в новому фільмі Клода Лелуша

Alpine A110 зіграв яскраву роль у фільмі Клода Лелуша «Кращі роки життя» з Жаном-Луї Трентіньяном і Анук Еме в головних ролях, який бере участь у позаконкурсній програмі і виходить в прокат 22 травня. Лелуш - це легенда кінематографу і єдиний французький режисер, який вигравав «Золоту пальмову гілку» і «Оскар» за кращий фільм іноземною моваю, «Чоловік і Жінка», в 1966 році, - зазначив Клод Юго.

Renault - більше 120 років співробітництва зі світом кіно

Компанія Renault розпочала співпрацю з кіноіндустрією в 1898 році, коли брати Люм’єр відкрили свої перші кіностудії поруч із заводом Renault в Ілі Сегін в Булонь-Бийанкур. «Вуатюретки» Renault потрапляли в перші рекламні відеоролики і більш пізні фільми таких режисерів, як Жорж Мельєс, Жюльєн Дювів’є, Жак Таті, Клод Соте, Стівен Спілберг, Джеймс Камерон і Вім Вендерс. Сьогодні, крім Каннського кінофестивалю, Renault є партнером UniFrance, майстерень Ateliers de Beaune і французької кінопремії Сезар, а також кінофестивалів в Довілі, Ліоні, Альп-д’Юезі, Кабурі, Ангулемі, Одесі.

Канни-2019: в конкурсній програмі представлено фільми Альмодовара, Тарантіно, Долана, Лоуча і братів Дарденн.

Головою журі став Алехандро Гонсалес Іньярріту, а вести церемонію вручення нагород буде французький актор Едуар Бер. Педро Альмодовар представляє свою роботу «Біль і слава». Серед інших фільмів у конкурсній програмі - довгоочікуваний «Одного разу в Голлівуді» (Once Upon a Time in Hollywood) Квентіна Тарантіно, «Матіас і Максим» (Matthias & Maxime) від Ксав’є Долана, «Молодий Ахмед» (Le jeune Ahmed) Жана-П’єрра і Люка Дарденн і «Прости, ми нудьгували» (Sorry We Missed You) Кена Лоуча, а також «Паразити» (Gisaengchung) Пона Джун-хо, «Мектуб, моя любов: Інтермеццо» Абдельлатіфа Кешиша і «Таємне життя» Теренса Маліка.

4-ри роки поспіль бренд Renault займає 1-е місце на автомобільному ринку України. Компанія Renault в Україні займає лідируючі позиції завдяки широкому модельному ряду, конкурентним цінам, власній програмі кредитування Renault Фінанс та кваліфікованій дилерській мережі.

Подпишитесь на рассылку

Получайте первыми новости в удобном формате

Прокомментируйте первым

Добавить комментарий к статье

Перевірено людьми