AUTO.RIA

IIHS: Subaru Forester названо абсолютним переможцем у рейтингу безпеки легкових автомобілів. На правах рекламы

IIHS: Subaru Forester названо абсолютним переможцем у рейтингу безпеки легкових автомобілів. Другие новости
Страховий інститут дорожньої безпеки (Insurance Institute for Highway Safety) провів серію тестів за новою програмою запобігання зіткнень з пішоходами, у якому взяли учать 11 кросоверів.

Дана програма виявила абсолютного переможця, яким став Subaru Forester 2019 модельного року, який отримав максимально можливу оцінку у вищезгаданій програмі. Випробування IIHS показали, що Subaru Forester був одним з кращих кросоверів, протестованих на предмет запобігання зіткнень з виїжджають назустріч манекенами.

У тестування було включено три сценарії, які включали участь манекенів, що зображують як дорослих, так і дітей. Найскладніший тест імітував ситуацію, коли дитина несподівано вискакує на дорогу з-за двох припаркованих автомобілів. Ще один тест передбачав появу пішохода перед автомобілем не раніше, ніж за одну секунду до зіткнення.

«Часом водіям складно вчасно відреагувати, щоб швидко загальмувати перед пішоходом», - заявив менеджер з випробувань активної безпеки IIHS пан Девід Ейлор.

Також, дослідження, проведене в 2018 році Інститутом статистики дорожніх збитків (The Highway Loss Data Institute), ініційоване організацією IIHS, показало, що система допомоги водієві Subaru EyeSight знизила рівень ймовірних страхових випадків, пов'язаних з пішоходами на 35%.

Варто нагадати, що новий Forester з системою Subaru EyeSight був недавно нагороджений рейтингом Top Safety Pick (TSP) 2019, продовживши його серію переміг, як найвитриваліший переможець TSP в своєму сегменті до 13 років (2007-2019).

Про IIHS

Страховий інститут дорожньої безпеки (англ. Insurance Institute for Highway Safety, англ. IIHS) - американська некомерційна організація, фінансована автомобільними страховими компаніями, заснована в 1959 році в окрузі Арлінгтон, штат Вірджинія. Діяльність організації спрямована на зменшення кількості дорожньо-транспортних пригод, шкоди, а також тяжкості травм, отриманих в аваріях. Інститут здійснює дослідження, становить рейтинги безпеки популярних легкових автомобілів, а також споживчих товарів, що мають відношення до безпеки на дорозі, таких як автомобільні дитячі утримуючі пристрої.

Подпишитесь на рассылку

Получайте первыми новости в удобном формате

Комментарии

Добавить комментарий к статье
×
Вам нравится эта страница?
Отмена
Спасибо за ваш отзыв!

Новые авто на AUTO.RIA

Країна AUTO.RIA