AUTO.RIA
Kia Motors демонструє інтер'єр нового компактного кросовера Назад

Kia Motors демонструє інтер'єр нового компактного кросовера На правах рекламы

Корейський виробник розкрив перші зображення інтер'єру кросовера, що демонструють нові підходи до дизайну.

Новини про новий компактний SUV від Kia сипляться, як з рогу достатку. Цього разу корейський виробник розкрив перші зображення інтер'єру кросовера, що демонструють нові підходи до дизайну.

Уже наприкінці 2019 року у Кореї до продажу надійде новий компактний кросовер Kia, орієнтований на молоду аудиторію. Kia Motors Corporation вже поділилася першими скетчами екстер'єру автомобіля, а сьогодні з'явилася можливість заглянути і в салон SUV.

При першому ж погляді на зображення інтер'єру однозначно ідентифікується приналежність автомобілю до бренду Kia. На це працюють характерної форми рульове колесо, трапецієподібний блок мультимедійної системи. При цьому в оформленні панелі приладів домінують рішучі поперечні лінії, помітна нова форма блоку клімат-контролю, а також нова мультимедійна система з діагоналлю 10,25 дюйма.

Нагадаємо, що новий мультимедійний комплекс, окрім відмінної якості зображення, здатний синхронізуватися по Bluetooth з двома мобільними пристроями одночасно, є підтримка Apple CarPlay і Android Auto. Завдяки функції поділу екрана і спеціальним віджетам, мультимедійна система здатна комбінувати функціональну і розважальну інформацію (наприклад, одночасно відображати дані навігаційної системи і програвача музики або ж прогноз погоди). Вона також є частиною комплексу Uvo Connect, який має доступ в інтернет і здатний в режимі реального часу надавати водієві інформацію про трафік, прогноз погоди, ціни на паливо, парковки і вартість стоянки, визначні пам'ятки і багато іншого. Також власники зможуть скористатися спеціальним мобільним додатком, здатним дистанційно завантажувати маршрут майбутньої поїздки у навігацію, перевіряти місцезнаходження авто, отримувати повідомлення про технічний стан і т.д.

Універсальний характер автомобіля підкреслює додаткова пасажирська ручка, що візуально з'єднує центральні тунель і консоль.

Відзначимо, що схожі дизайнерські рішення вже знайшли застосування на борту флагманського кросовера Kia Telluride, при цьому дизайнери Kia прагнуть реалізувати «преміальні» рішення в автомобілі середнього класу, забезпечивши високу якість оздоблювальних матеріалів і високу увагу до деталей.

Подпишитесь на рассылку

Получайте первыми новости в удобном формате

Прокомментируйте первым

Добавить комментарий к статье

Перевірено людьми