AUTO.RIA

Запчастини та витратні матеріали на автомобілі Kia попередніх модельних років з вигодою до 92%! На правах рекламы

Запчастини та витратні матеріали на автомобілі Kia попередніх модельних років з вигодою до 92%! Другие новости
В офіційній дилерській мережі Kia в Україні встановлені спеціальні ціни на обмежений склад запчастин і витратних матеріалів з вигодою до 92%!

В період з 21 травня по 31 серпня 2019 року в офіційній дилерській мережі Kia в Україні встановлені спеціальні ціни на обмежений склад запчастин і витратних матеріалів, при цьому розмір вигоди на окремі позиції доходить до 92%.

Компанія «Фалькон-Авто», офіційний і ексклюзивний дистриб'ютор бренду і автомобілів Kia в Україні, пропонує оригінальні запчастини та витратні матеріали на автомобілі Kia попередніх модельних років за спеціальними цінами з вигодою*, що сягає 92% на окремі позиції. Пропозиція діє у всій офіційній дилерській мережі Kia в Україні в період з 20 травня по 31 серпня 2019.

Спеціальна пропозиція поширюється на фірмові аксесуари, витратні матеріали, елементи внутрішнього облицювання інтер'єру і допоміжне обладнання, електрообладнання, елементи кузова, паливної системи, двигуна і трансмісії, системи кондиціонування, ходової частини та багато іншого. Вичерпний перелік акційних позицій доступний за посиланням.

Наявність запчастин, аксесуарів і витратних матеріалів за спеціальними цінами, а також сумісність з конкретною моделлю автомобіля Kia, уточнюйте у консультанта по сервісу найближчого офіційного дилера Kia в Україні.

* Під «вигодою» мається на увазі різниця від зниження ціни в порівнянні з цінами, що діяли до 21 травня 2019 року. Спеціальні умови придбання поширюються на обмежений склад запасних частин і витратних матеріалів. Спеціальна пропозиція діє в офіційній дилерській мережі «Фалькон-Авто» з 21.05.2019 до 31.08.2019. Офіційні дилери Kia в Україні самостійно визначають кінцеву ціну акційного товару на дату його продажу. ТОВ «Фалькон-Авто» залишає за собою право змінювати умови спеціальної пропозиції.

Подпишитесь на рассылку

Первыми получайте новости в удобном формате

Комментарии

Добавить комментарий к статье
← Предыдущий материал
Kia демонструє перші скетчі нового компактного кроссвера Kia демонструє перші скетчі нового компактного кроссвера
Следующий материал
Kia Motors демонструє інтер'єр нового компактного кросовера Kia Motors демонструє інтер'єр нового компактного кросовера
×
?
Оцените страницу

Будем рады узнать ваши пожелания. Это поможет нам сделать страницу лучше.

спасибо за ваш отзыв!

Новые авто на AUTO.RIA

Країна AUTO.RIA