AUTO.RIA
Kia демонструє перші скетчі нового компактного кроссвера Назад

Kia демонструє перші скетчі нового компактного кроссвера На правах рекламы

Kia Motors опублікувала перші офіційні скетчі нової глобальної моделі.

Компанія Kia Motors опублікувала перші офіційні скетчі нової глобальної моделі, яка буде грати в сегменті компактних кросоверів. Дизайн автомобіля базується на рішеннях, реалізованих в концепті SP Signature Concept.

Вже цього року у Кореї стартують продажі абсолютно нового кросовера Kia, який отримає глобальний статус і з часом, ймовірно, з'явиться в тому числі в Україні. Сьогодні корейський автовиробник ділиться першими офіційними скетчами, які дають уявлення про зовнішній вигляд нової моделі.

В основі дизайну кросовера покладено рішення, вперше реалізовані в ході створення концепту Kia SP Signature Concept. Зовнішність автомобіля підкреслено сучасна і урбаністична, при цьому високий кузов SUV візуально «горнеться» до асфальту завдяки різким горизонтальним лініям, що робить вигляд більш динамічним і приземистим. Звертає на себе увагу нове оформлення передньої частини з більшою «рубаною» решіткою радіатора, яка відтепер органічно переходить в фари головного світла.

Виробник анонсує, що покупцям нової моделі буде доступна повністю світлодіодна передня оптика з фарами, кожна з яких складається з трьох секцій.

Що стосується технічної начинки, то поки ця інформація тримається в таємниці. Проте, представники KMC анонсують багате опційне оснащення, яке сподобається молодим покупцям, і навіть більше того, демонструють упевненість в тому, що цей кросовер стане унікальною пропозицією в своєму класі.

Подпишитесь на рассылку

Получайте первыми новости в удобном формате

Прокомментируйте первым

Добавить комментарий к статье

Перевірено людьми