AUTO.RIA

Кросовер Kia Sportage став беззаперечним лідером ринку нових автомобілів в Україні На правах рекламы

Кросовер Kia Sportage став беззаперечним лідером ринку нових автомобілів в Україні Другие новости
Kia Sportage став найбільш продаваною моделлю.

Популярний кросовер став найбільш продаваною моделлю не тільки за результатами квітня, але і за підсумками продажів протягом перших чотирьох місяців 2019 року. Загалом українці придбали без майже 1 700 Sportage.

Традиційно на початку місяця Асоціація автовиробників України «Укравтопром» інформує про підсумки продажів нових автомобілів в Україні. У квітні місяці з результатом 527 реалізованих авто лідером ринку знову став Kia Sportage.

Таким чином, компактний кросовер є бестселером протягом перших чотирьох місяців 2019 року. Успіхи Sportage, а також інших моделей корейського виробника, дозволили бренду Kia облаштуватися на третьому рядку серед найбільш актуальних автомобільних торгових марок з часткою 9,3%.

Відзначимо, що за результатами продажів в період з січня по квітень поточного року сумарні продажі нових автомобілів знизилися на 3% в порівнянні з аналогічним періодом минулого року. Всього ж в Україні було реалізовано близько 25 300 нових авто.

Подпишитесь на рассылку

Первыми получайте новости в удобном формате

Комментарии

Добавить комментарий к статье
← Предыдущий материал
Спортивный Peugeot 508 получит гибридный мотор на 355 лошадок Спортивный Peugeot 508 получит гибридный мотор на 355 лошадок
Следующий материал
Fiat сделал из хэтчбека Argo кроссоверную версию Fiat сделал из хэтчбека Argo кроссоверную версию
×
?
Оцените страницу

Будем рады узнать ваши пожелания. Это поможет нам сделать страницу лучше.

спасибо за ваш отзыв!

Новые авто на AUTO.RIA

Країна AUTO.RIA