AUTO.RIA

Mazda оголосила про створення нових моделей із рядними «шістками» На правах рекламы

Mazda оголосила про створення нових моделей із рядними «шістками» Другие новости
Mazda готується до змін.

Mazda офіційно підтвердила, що випустить великі моделі на новій платформі Large Architecture, а також зробить рядні 6-циліндрові мотори. За такої концепції японська марка може кинути виклик відомим європейським брендам.

Mazda готується до змін, які будуть полягати у створенні нових двигунів і  розширенні модельної лінійки за рахунок випуску більших за існуючі автомобілів.

Згідно зі звітом для інвесторів, на який звернуло увагу видання Jalopnik, в лінійці Mazda з'являться рядні 6-циліндрові двигуни: бензиновий Skyactiv-X і дизельний Skyactiv-D. Це означає, що японська марка буде використовувати рядні «шістки» 

З інших анонсованих новинок - розвиток фірмового дизайну Kodo, нові м'які гібридна система, електрична платформа і поки невідома Large Architecture з підтримкою різних типів гібридних моторів, повним приводом i-Activ і поздовжнім розташуванням двигуна.

Все це - складові лінійки нового покоління, до якої Mazda відносить машини, заплановані до дебюту з 2020 по 2025 рік. Очікується, що першою новинкою стане нова Mazda 5 на задньопривідній платформі з рядною «шісткою», а дизайн моделі виконають в стилі концепт-кара Vision Coupe, представленого на цих знімках.

Подпишитесь на рассылку

Получайте первыми новости в удобном формате

Комментарии

Добавить комментарий к статье
×
Вам нравится эта страница?
Отмена
Спасибо за ваш отзыв!

Новые авто на AUTO.RIA

Країна AUTO.RIA