AUTO.RIA
Національна поліція України отримала 83 нових Mitsubishi Outlander PHEV Назад

Національна поліція України отримала 83 нових Mitsubishi Outlander PHEV На правах рекламы

Відбулася урочиста передача іще 83-х Outlander PHEV національній Поліції України.
Акции от автосалону Полісся Моторс Житомир проспект Незалежності, 170-А Сайт салону

Два роки тому національна Поліція України стала власником парку із 635 інноваційних Mitsubishi Outlander PHEV (Plug-in Hybrid Electric Vehicle), повноприводних позашляховиків, які працюють і на бензині, і на електроенергії, забезпечуючи виняткову економію пального та знижений рівень викидів СО2 (лише 41 г/км)

Сьогодні відбулася урочиста передача іще 83-х Outlander PHEV національній Поліції України, що підтверджує раціональність експлуатації гібридних автомобілів та демонструє турботу держаних органів про навколишнє середовище.

Офіційна передача Mitsubishi Outlander PHEV відбулася за участі керівництва МВС та національної Поліції України.

Генеральний директор MMC Україна, офіційного дистриб’ютора автомобілів Mitsubishi в Україні, Нішино Кейсуке, подякував за вибір гібридних Outlander PHEV та підкреслив важливість турботи державних органів про навколишнє середовище:

«Будь ласка, дозвольте мені висловити велику подяку всім зацікавленим органам України, включаючи Міністерство внутрішніх справ та Міністерство навколишнього середовища. Ми сподіваємося, що Mitsubishi Outlander PHEV сприятиме суспільній безпеці України, і ми завжди готові надати будь-яку подальшу необхідну підтримку, наприклад, тренінги для співробітників поліції, щоб вони могли використовувати автомобілі з максимальною продуктивністю».

Mitsubishi Outlander PHEV - це лідер серед інноваційних автомобілів, це стандарт, за яким оцінюють інші автомобілі. У світі понад 200 000 власників гібридного Outlander PHEV користуються його перевагами кожного дня.

Mitsubishi Outlander PHEV має дуже потужний двигун 2,4л і два електродвигуни потужністю 60 і 70 кВт. Його реальний пробіг на батареї становить 57 км. Також є можливість регулювання повного приводу (4WD) та силовий агрегат для різних потреб, таких як сніг, еко або спортивний режим. Outlander PHEV має роз’єм живлення змінного струму потужністю 1500 Вт, який дозволяє власникам приймати необхідну потужність, щоб керувати зовнішніми електричними пристроями.

Подпишитесь на рассылку

Получайте первыми новости в удобном формате

Прокомментируйте первым

Добавить комментарий к статье

Країна AUTO.RIA