AUTO.RIA
Оригінальні аксесуари Kia доступні з вигодою до 7.5%! Назад

Оригінальні аксесуари Kia доступні з вигодою до 7.5%! На правах рекламы

Вигода* до 7,5% розповсюджуватиметься на більш ніж 100 позицій!
Акции от автосалону Автоцентр Kia «Аэлита» Днепр (Днепропетровск) ул. Ивана Эзау, 16 Сайт салону

Зустрічай літо автомобільно! Оригінальні аксесуари Kia доступні за спеціальною вигодою до 7.5%! 

З 15 квітня до 15 липня 2019 р. офіційний дистриб’ютор Kia в Україні компанія «Фалькон-Авто» (входить до складу Корпорації «УкрАвто»), оголошує про старт чергової сервісної кампанії, в рамках якої власники автомобілів Kia можуть придбати окремі оригінальні аксесуари до свого автомобіля з вигодою* до 7,5%.

В період акції діятимуть спеціальні умови придбання окремих оригінальних аксесуарів в рамках кампанії «Зустрічай літо автомобільно!». Вигода* до 7,5% розповсюджуватиметься на більш ніж 100 позицій, серед яких: багажники, монтовані на даху авто, килимки багажників, фаркопи, дефлектори бічних вікон, легкосплавні диски, датчики контролю тиску в шинах тощо.

Докладні умови та вичерпний перелік оригінальних запчастин, доступних для придбання за спеціальними умовами, уточнюйте у консультанта з сервісу на СТО офіційного дилера Kia у вашому регіоні. Вичерпний перелік дилерів доступний на сайті дистриб’ютора.

За детальною інформацією звертайтеся до офіційних дилерів Kia.

*Під «вигодою» мається на увазі різниця від зниження ціни в порівнянні з цінами, що діяли до 15 квітня 2019 р. Спеціальні умови придбання розповсюджуються на обмежений склад запасних частин та витратних матеріалів. Спеціальна пропозиція діє в офіційній дилерській мережі «Фалькон-Авто» з 15.04.2019 до 15.07.2019. Офіційні дилери Kia в Україні самостійно визначають кінцеву ціну акційного товару на дату його продажу. ТОВ «Фалькон-Авто» залишає за собою право змінювати умови акції.

Подпишитесь на рассылку

Получайте первыми новости в удобном формате

Прокомментируйте первым

Добавить комментарий к статье

Перевірено людьми