AUTO.RIA

Світ класики Volkswagen: стенд з трьома тематичними майданчиками і дев'ятьма автомобілями на Techno Classica 2019 року. На правах рекламы

Світ класики Volkswagen: стенд з трьома тематичними майданчиками і дев'ятьма автомобілями на Techno Classica 2019 року. Другие новости
W12 Nardo, Volkswagen Classic, Volkswagen Ecomobile, Corrado G60 «Record» - справляють враження.
Акции от автосалону Альянс-ІФ Volkswagen Ивано-Франковск вул. Надрічна, 7 Сайт салону

Низький і готовий накинутися - W12 Nardo справляє враження. З відкритими дверима крила чайки - як приманка.

Відвідувачі з подивом дивляться на рекордну машину, з повагою кружляють навколо неї й засовують голови та камери в кабіну. Завдяки матовому чорному карбоновому кузову двомісний автомобіль втілює в собі міць і швидкість.

На виставковому стенді Volkswagen Classic розповідає про десяток рекордів, встановлених концептуальним автомобілем потужністю 440 кВт (600 к.с.) на швидкісній трасі в Нардо у 2002 році, і всі вони збереглися до наших днів.

Volkswagen Ecomobile: прототип потужністю 0,2 кВт (0,272 к.с.) і потужністю 25,7 куб. Він виправдав свою назву 28 серпня 1982 року. Під час рекордної поїздки в Ера-Лес відстань в 1 491 км було подолано за все з одним літром палива.

Corrado G60 «Record»: одна з двох модифікованих версій пілотної серії, створена Volkswagen Motorsport.

70 років серійного виробництва кабріолета Beetle: кабріолет Karmann 1100 року випуску 1949 року - один з найстаріших кабріолетів Beetle, який ще існує.

 

Подпишитесь на рассылку

Получайте первыми новости в удобном формате

Комментарии

Добавить комментарий к статье
×
Вам нравится эта страница?
Отмена
Спасибо за ваш отзыв!

Новые авто на AUTO.RIA

Країна AUTO.RIA