AUTO.RIA

Новини Volkswagen: У квітні Passat подолав позначку в 30 мільйонів моделей! На правах рекламы

Новини Volkswagen: У квітні Passat подолав позначку в 30 мільйонів моделей! Другие новости
Бестселер встановив новий рекорд в своєму сегменті!

У квітні Passat подолав позначку в 30 мільйонів моделей для виробництва на заводі Volkswagen в Емдені, в результаті чого бестселер встановив новий рекорд в своєму сегменті: жодна інша модель середнього класу, і жоден інший комерційний автомобіль в світі не був проданий частіше, ніж Passat. 30 000 000-й автомобіль!

Passat GTE Variant з гібридним приводом з плагіном і екстер'єром Pyrite Silver Metallic - вже є однією з перших моделей на новому етапі еволюції, на якій буде проведено велике технічне оновлення.Volkswagen пропонує Passat в різних незалежних версіях, в залежності від континенту.

Восьме покоління європейської моделі буде запущено на початку цього року як седан і варіант з новоими технічними налаштуваннями. Завдяки системі «Travel Assist» - та системи IQ.Drive, що використовує  Volkswagen як  інтелектуальні системи приводу, Passat є першим автомобілем Volkswagen, який може бути частково керованим за допомогою нової  системи при бажанні і на будь-якій швидкості (0 до 210 км / год ). Нова модель також включає такі функції, як інтерактивні світлодіодні матричні фари IQ.Light та інформаційно-розважальний модуль MIB3 з постійним онлайн-доступом.

Вдосконалені Passat GTE   моделі,  будуть пропонувати значно більший діапазон електричної потужності в майбутньому. Це в даний час складає до 55 км, виміряних з використанням нового циклу WLTP, що відповідає приблизно 70 км  згідно NEDC. Новий Passat GTE ( має потужність системи 160 кВт / 218 к.с.)  та вже досягає меж, встановлених стандартом викидів Euro 6d, який буде застосовуватися у нових автомобілях з 2021 року.

Команда Офіційного дилера автомобілів Volkswagen в Україні ТОВ «Джерман - Автоцентр»Приєднується до цієї знакової події та запрошує всіх бажаючих взяти участь в тест-драйві автомобіля Passat.

Подпишитесь на рассылку

Первыми получайте новости в удобном формате

Комментарии

Добавить комментарий к статье
← Предыдущий материал
Інтерв'ю шеф-дизайнера марки Volkswagen  пана Клауса Бішоффа Інтерв'ю шеф-дизайнера марки Volkswagen пана Клауса Бішоффа
Следующий материал
Акційні страхові тарифи для Volkswagen Touareg та Tiguan Акційні страхові тарифи для Volkswagen Touareg та Tiguan
×
?
Оцените страницу

Будем рады узнать ваши пожелания. Это поможет нам сделать страницу лучше.

спасибо за ваш отзыв!

Новые авто на AUTO.RIA

16 видів перевірок