AUTO.RIA

Даніель Ріккардо отримав перші очки на Гран-прі Китаю. На правах рекламы

Даніель Ріккардо отримав перші очки на Гран-прі Китаю. Другие новости
Даніель стартував і фінішував на сьомому місці і заробив шість очок, відкривши, таким чином, свій рахунок в 2019 році.

Даніель Ріккардо заробив свої перші очки за команду Renault F1 Team на Міжнародному автодромі Шанхаю, де відбувся Гран-прі Китаю, що став 1 000-ю гонкою в історії Formula-1.

Ніко Хюлькенберг зійшов з дистанції на 16-му колі незабаром після піт-стопа. Команда зараз намагається розібратися з причинами неполадки системи MGU-K.

- Ніко стартував з 8-го місця на шинах Pirelli Soft (червоні обідки), заїхав в бокси на 11-му колі і встановив комплект Hard (білі обідки), а на 16-му колі достроково завершив гонку.

- Даніель стартував з 7-го місця на шинах Soft, заїхав на піт-лейн на 18-му колі і встановив комплект Hard.

Ніко Хюлькенберг, стартував 8-м, зійшов з дистанції на 16-му:

«Я дуже розчарований сьогоднішньою гонкою. Старт у мене не вийшов - я втратив позицію, а потім було важко переслідувати машини попереду. Виїжджаючи з піт-стопа, я потрапив в невеликий трафік, а потім відчув падіння потужності. Ми пробували різні варіанти, щоб усунути проблему, оскільки здавалося, що справа була в програмному забезпеченні, але нічого зробити не вдалося, і мені довелося зійти. Ми розбираємося з цим інцидентом, але поки що все свідчить про несправність MGU-K. Нам є над чим попрацювати перед наступною гонкою, і ми все уважно проаналізуємо і виступимо сильніше.»

Даніель Ріккардо, стартував 7-м, фінішував 7-м:

«Приємно добре виступити, завершити гонку і заробити перші очки за команду. Ми запам’ятаємо позитивні моменти цього Гран-прі. Може здатися, що сьоме місце не потребуватиме значних зусиль, але це не так. У певному сенсі, я провів гонку майже на самоті, було не надто багато сутичок за більш високі позиції, проте ззаду мене активно атакували до самого кінця. Результат хороший, кращий, на який ми можемо розраховувати, принаймні сьогодні. Ми будемо орієнтуватися на цей результат в наступних двох гонках і продовжимо прагнути вгору.»

Сіріль Абітбуль, директор команди:

«Ми задоволені, що в цей уїк-енд Даніель відкрив рахунок своїми очками за нашу команду. Він розумно пілотував всю гонку, беріг шини, дотримуючись стратегії з одним піт-стопом, яку нам довелося вибрати, щоб зберегти позицію, незважаючи на проблеми зі стартом на м’якій гумі. Ніко, на жаль, зійшов з дистанції через проблеми з MGU-K, детальний аналіз якої ми проведемо після цього вікенду. Будемо сприймати результати цього вікенду в комплексі і зосередимося на наступній гонці.»

Подпишитесь на рассылку

Первыми получайте новости в удобном формате

Комментарии

Добавить комментарий к статье
← Предыдущий материал
Hyundai Venue офіційно дебютував у Нью-Йорку. Hyundai Venue офіційно дебютував у Нью-Йорку.
Следующий материал
Яскрава ціна на яскравий Renault Captur. Яскрава ціна на яскравий Renault Captur.
×
?
Оцените страницу

Будем рады узнать ваши пожелания. Это поможет нам сделать страницу лучше.

спасибо за ваш отзыв!

Новые авто на AUTO.RIA

16 видів перевірок