AUTO.RIA

Більше 10 мільйонів авто оснащено системою TSS На правах рекламы

Більше 10 мільйонів авто оснащено системою TSS Другие новости
Виробник повідомляє про оснащення системою активної безпеки Toyota Safety Sense більше 10 млн автомобілів у всьому світі.

Компанія-представник виробника в Європі з посиланням на Toyota Motor Corporation оголосила, що кількість вироблених у світі автомобілів, оснащених пакетом систем активної безпеки Toyota Safety Sense1 для попередження або пом’якшення наслідків зіткнень під час дорожньо-транспортних пригод, сягнула 10 млн одиниць усього за три з половиною роки з моменту запуску Toyota Safety Sense у 2015 році. 

Toyota Safety Sense останнього покоління включає поліпшені функції та нову систему допомоги утримання авто в смузі руху (LDA) для кращого керування автомобілем.

Наразі Toyota Safety Sense оснащуються пасажирські автомобілі Toyota на ринках Японії, Північної Америки та Європи. В цілому, Toyota Safety Sense використовуються в 68 країнах і регіонах, у тому числі в Китаї, в окремих країнах Азії, на Близькому Сході та в Австралії.

В Україні пакетом систем безпеки Toyota Safety Sense оснащено такі моделі офіційного модельного ряду Toyota: Corolla, Camry, C-HR, RAV4, Land Cruiser Prado, Land Cruiser 200.

Беручи до уваги більш ніж задовільні показники щодо кількості аварійних випадків на автомобілях, оснащених Toyota Safety Sense, у реальних умовах дорожнього руху (зокрема, щодо руху заднім ходом при поєднанні з технологією ICS («Інтелектуальний парктронік»), компанія-виробник повідомляє про намір і надалі широко використовувати пакет систем активної безпеки Toyota Safety Sense при оснащенні автомобілів, призначених до продажу у Японії, Північній Америці та в Європі. Основна ціль виробника - досягнути нульової кількості аварій на дорогах.

Наразі Toyota Safety Sense включає2 наступні версії систем:

  • cистема попередження про загрозу фронтального зіткнення з функцією автоматичного гальмування (PCS) - допомагає уникнути або пом’якшити наслідки зіткнення із транспортним засобом, що рухається попереду, а також сповіщає про можливі зіткнення з пішоходами (у денний та нічний час) і велосипедистами (у денний час);
  • круїз-контроль з функцією підтримки безпечної дистанції до автомобіля, що їде попереду (ACC) - допомагає водію утримувати дистанцію з транспортним засобом, що рухається попереду, згідно заданих параметрів руху;
  • система сповіщення про з’їзд автомобіля зі смуги руху (LDA) - за допомогою датчика камери у верхній частині вітрового скла виявляє видимі білі (жовті) лінії розмітки та попереджає водія про можливе залишення обраної смуги руху, завдяки чому допомагає запобігти нещасним випадкам та лобовим зіткненням у результаті з’їзду автомобіля зі смуги руху
  • система автоматичного керування дальнім світлом (AHB) - забезпечує відмінну видимість під час керування у нічний час;
  • система розпізнавання та інформування про дорожні знаки (RSA) - сповіщає водія про дорожні знаки, які він міг пропустити.

Toyota декларує прагнення до 2020 року представити систему Toyota Safety Sense другого покоління у приблизно 100 країнах і регіонах, у тому числі в Азії та Латинській Америці, з метою подальшого поширення пакета систем активної безпеки.

1Включаючи автомобілі Lexus з підтримкою системи безпеки Lexus Safety System + і Lexus Safety System + A. 

2Доступність функцій залежить від моделі та класу автомобіля. 

Подпишитесь на рассылку

Первыми получайте новости в удобном формате

Комментарии

Добавить комментарий к статье
← Предыдущий материал
Toyota випускає ювілейну версію хетчбека В-класу Yaris - комплектацію Y20*, що приурочена до 20-річчя Toyota випускає ювілейну версію хетчбека В-класу Yaris - комплектацію Y20*, що приурочена до 20-річчя
Следующий материал
Зустрічайте нову комплектацію LC200 Executive Lounge Зустрічайте нову комплектацію LC200 Executive Lounge
×
?
Оцените страницу

Будем рады узнать ваши пожелания. Это поможет нам сделать страницу лучше.

спасибо за ваш отзыв!

Новые авто на AUTO.RIA

Країна AUTO.RIA