AUTO.RIA
Акційна весняна діагностика на автомобілі Renault Назад

Акційна весняна діагностика на автомобілі Renault На правах рекламы

Весняна діагностика за 1 грн

Компанія Renault в Україні оголошує про запуск сервісної акції «Весняна діагностика 2019», яка буде проходити з 25 березня по 19 травня 2019 року в офіційних дилерських центрах Renault. У цей період дуже вигідно виконати діагностику автомобіля Renault, а також придбати для нього запчастини, найбільш необхідні після всіх перенесених взимку негараздів: деталі підвіски, рульового управління, гальмівної системи. Акційна пропозиція включає і сезонні аксесуари: бризковики, килими в салон і в багажник, литі диски.

Регулярне технічне обслуговування (ТО) - запорука комфортної і тривалої експлуатації автомобіля. Дуже важливо виконувати діагностику автомобіля своєчасно, щоб підтримувати його функціональність на належному рівні і бути впевненим в його технічній справності.

З 25 березня по 19 травня 2019 року всім клієнтам сервісу My Renault пропонується комплекс діагностичних послуг автомобіля за ціною 1 грн1.

У комплекс включені:

  • діагностика підвіски (в тому числі перевірка залишкової товщини гальмівних колодок і дисків);
  • діагностика стану шин (в тому числі перевірка залишкової глибини протектора і стану шин);
  • перевірка рівнів робочих рідин і щільності гальмівної і охолоджуючих рідин;
  • діагностика АКБ.

Крім того, в рамках сервісної акції «Весняна діагностика 2019» власник автомобіля Renault отримує можливість2:

  • виконати заміну деталей підвіски, рульового управління, гальмівної системи зі знижкою до 30% на запчастини і 10% на роботу по їх заміні;
  • придбати літню рідина склоомивача об'ємом 5 л за акційною ціною 150 грн. з ПДВ;
  • придбати зимову рідину склоомивача об'ємом 5 л за акційною ціною 230 грн. з ПДВ;
  • придбати аксесуари зі знижкою до 20%: килими для багажника і салону, бризковики, литі диски;
  • придбати карту технічної допомоги в дорозі Renault Assistance+ за спеціальною ціною - 99 грн з НДС3.

Ще одним приємним бонусом4 обслуговування автомобіля в акційний період (з 25 березня по 19 травня 2019 року) є шанс виграти туристичну поїздку на двох до Нормандії (Франція) в рамках програми «Відкривай Францію разом з офіційним сервісом Renault», а також отримати цінний приз з асортименту Renault Boutique.

На постійній основі діє програма лояльності для автомобілів віком понад 5 років (починаючи з 2013 р. випуску і старше), в рамках якої, незалежно від акції, що проходить, клієнти отримують знижку не менше 20% на оригінальні запчастини, а також роботи по їх установці. В період дії акції «Весняна діагностика 2019» для таких клієнтів актуальні вигідні умови по запасних частинах Motrio5.

Весняна діагностика - турбота для вашого Renault!

4-й рік поспіль бренд Renault займає 1-е місце на автомобільному ринку України. Компанія Renault в Україні займає лідируючі позиції завдяки широкому модельному ряду, конкурентним цінам, власній програмі кредитування Renault Фінанс та кваліфікованій дилерській мережі.

1У разі подальшого проведення заміни запасних частин за результатами діагностики. Без подальшої заміни запасних частин, вартість діагностики відповідає вартості 0,4 нормо-години і визначається вартістю нормо-години, прийнятої на конкретному дилерському підприємстві.

2Знижки поширюються тільки для клієнтів, зареєстрованих в системі My Renault www.my.renault.ua (виняток - реферанси сегментів А і S, на які знижка надається незалежно від наявності реєстрації клієнта в системі My Renault). Компанія «Рено Україна» залишає за собою право на зміну тарифу на запасні частини протягом акції при збереженні рівня акційних знижок.

3Клієнтам сервісу з автомобілями старше 5-ти років, за умови проходження діагностики автомобіля за 1 грн в рамках акції. Обов'язковою умовою є реєстрація карти, активація карти на онлайн-порталі http://servicecontract.renault.ua/, а також реєстрація відповідного реферанса (7711765250) в системі MyRenault.

4Поширюється серед Клієнтів, зареєстрованих в My Renault і виконали в рамках акції в дилерській мережі Renault операції по заміні гальмівних колодок або гальмівних дисків, заміні амортизаторів або пружин підвіски, при реєстрації дилером відповідних операцій в My Renault.

5Знижки по акції і за програмою лояльності не сумуються.

Подпишитесь на рассылку

Получайте первыми новости в удобном формате

Прокомментируйте первым

Добавить комментарий к статье

Країна AUTO.RIA