AUTO.RIA

Kia Sportage знову став найпопулярнішим автомобілем в Україні На правах рекламы

Kia Sportage знову став найпопулярнішим автомобілем в Україні Другие новости
Kia Sportage найпопулярніший автомобіль в Україні.

За підсумками продажів нових автомобілів у першому кварталі Kia Sportage став найпопулярнішим автомобілем в Україні, в той час як бренд Kia зайняв 9.3% ринку.

Асоціація автовиробників України «Укравтопром» підбила підсумки продажів нових автомобілів в Україні в першому кварталі 2019 року.

Незважаючи на 5-відсоткове зниження продажів нових автомобілів в Україні в порівнянні з першим кварталом минулого року, бренд Kia істотно зміцнив свої позиції, увійшовши до трійки лідерів з часткою 9.3% і результатом 1 702 проданих автомобіля.

На першу сходинку продажів повернулася модель Kia Sportage, якій у першому кварталі віддали свою перевагу 1 169 покупців. Також в офіційній дилерській мережі вже доступне для придбання нове покоління універсалу Kia Ceed SW, що доповнило новий 5-дверный хетчбек Ceed, який надійшов у продаж наприкінці минулого року.

Подпишитесь на рассылку

Первыми получайте новости в удобном формате

Комментарии

Добавить комментарий к статье
← Предыдущий материал
Kia встановлює вигоду до 8% на вражаючий перелік оригінальних запчастин Kia встановлює вигоду до 8% на вражаючий перелік оригінальних запчастин
Следующий материал
Kia встановлює вигоду до 8% на вражаючий перелік оригінальних запчастин Kia встановлює вигоду до 8% на вражаючий перелік оригінальних запчастин
×
?
Оцените страницу

Будем рады узнать ваши пожелания. Это поможет нам сделать страницу лучше.

спасибо за ваш отзыв!

Новые авто на AUTO.RIA

16 видів перевірок