AUTO.RIA
«Оригінальні аксесуари Kia доступні з вигодою до 7.5%!» Назад

«Оригінальні аксесуари Kia доступні з вигодою до 7.5%!» На правах рекламы

Оригінальні аксесуари Kia доступні з вигодою до 7.5%!

Зустрічай літо автомобільно! Оригінальні аксесуари Kia доступні за спеціальною вигодою до 7.5%! 

З 15 квітня до 15 липня 2019 р. офіційний дистриб’ютор Kia в Україні компанія «Фалькон-Авто» (входить до складу Корпорації «УкрАвто»), оголошує про старт чергової сервісної кампанії, в рамках якої власники автомобілів Kia можуть придбати окремі оригінальні аксесуари до свого автомобіля з вигодою* до 7,5%.

В період акції діятимуть спеціальні умови придбання окремих оригінальних аксесуарів в рамках кампанії «Зустрічай літо автомобільно!». Вигода* до 7,5% розповсюджуватиметься на більш ніж 100 позицій, серед яких: багажники, монтовані на даху авто, килимки багажників, фаркопи, дефлектори бічних вікон, легкосплавні диски, датчики контролю тиску в шинах тощо.

Докладні умови та вичерпний перелік оригінальних запчастин, доступних для придбання за спеціальними умовами, уточнюйте у консультанта з сервісу на СТО офіційного дилера Kia у вашому регіоні. Вичерпний перелік дилерів доступний на сайті дистриб’ютора.

За детальною інформацією звертайтеся до офіційних дилерів Kia.

*Під «вигодою» мається на увазі різниця від зниження ціни в порівнянні з цінами, що діяли до 15 квітня 2019 р. Спеціальні умови придбання розповсюджуються на обмежений склад запасних частин та витратних матеріалів. Спеціальна пропозиція діє в офіційній дилерській мережі «Фалькон-Авто» з 15.04.2019 до 15.07.2019. Офіційні дилери Kia в Україні самостійно визначають кінцеву ціну акційного товару на дату його продажу. ТОВ «Фалькон-Авто» залишає за собою право змінювати умови акції.

Подпишитесь на рассылку

Получайте первыми новости в удобном формате

Прокомментируйте первым

Добавить комментарий к статье

Перевірено людьми