AUTO.RIA

«Готуйтеся до безтурботного літа» На правах рекламы

«Готуйтеся до безтурботного літа» Другие новости
Готуйтеся до безтурботного літа

Диагностика ходовой части автомобиля за 199 грн.*

Акція діє з 1 квітня по 30 червня 2019 року в усіх офіційних дилерських центрах Nissan в Україні. Під вигодою мається на увазі співвідношення ціни, встановленої на період проведення Акції, порівняно зі звичайною рекомендованою ціною. На різні найменування запчастин установлено різний розмір вигоди. Розмір виго ди є рекомендованим, остаточну ціну встановлює дилер. Детальний перелік запчастин, на які розповсюджується вигода, й умови отримання вигодиможна дізнатися в офіційних дилерсь ких центрах, адреси яких розміщено на сайті nissan.ua.

* Указано рекомендовану ціну нормо-години виконання робіт з обслуговування, остаточну ціну нормо-години встановлює кожен дилер самостійно, тому вона може відрізнятися від зазначеної. Ціни нормо-години виконання робіт дізнавайтеся в офіційних дилерських центрах Nissan в Україні.
** Для негарантійних автомобілів.
*** Про подробиці програми Value Advantage («Вел’ю Адвантедж») та програми лояльності You+Nissan («Ю плюс Ніссан») дізнавайтеся в офіційних дилерських центрах Nissan в Україні.

Подпишитесь на рассылку

Первыми получайте новости в удобном формате

Комментарии

Добавить комментарий к статье
← Предыдущий материал
«Группа компаний АИС поставила партию внедорожников Chevrolet агрокомпании Grain Alliance!» «Группа компаний АИС поставила партию внедорожников Chevrolet агрокомпании Grain Alliance!»
Следующий материал
«Оригінальні аксесуари Kia доступні з вигодою до 7.5%!» «Оригінальні аксесуари Kia доступні з вигодою до 7.5%!»
×
?
Оцените страницу

Будем рады узнать ваши пожелания. Это поможет нам сделать страницу лучше.

спасибо за ваш отзыв!

Новые авто на AUTO.RIA

16 видів перевірок