AUTO.RIA
Повноприводний автомобіль 2019 року Назад

Повноприводний автомобіль 2019 року На правах рекламы

Повноприводний автомобіль 2019 року
Акции от автосалону Ауди Центр Днепр Днепр (Днепропетровск) ул. Ивана Эзау, 3 Сайт салону

Приз читацьких симпатій «Повноприводний автомобіль 2019 року».

За результатами голосування читачів у номінації «Повноприводний автомобіль 2019 року» компанія Audi святкує гучний успіх: моделі Q2, Q5, A6 allroad quattro* та Audi e-tron* з повністю електричним приводом стали переможцями у своїх класах, завдяки чому марка Audi випередила всіх конкурентів.

«Ми задоволені чотирма відзнаками, адже вони є визнанням нашого досвіду в царині quattro, який ми накопичували протягом багатьох років, - пояснив член ради директорів Audi Ганс-Йоахім Ротенпілер (Hans-Joachim Rothenpieler), відповідальний за технічний розвиток. - Ми особливо пишаємося нагородою, яку отримав Audi e-tron. Наш позашляховик з повністю електричним приводом переніс технологію повного привода в електричну епоху, встановивши водночас нові стандарти керованості, зчеплення з поверхнею і безпеки».

У рамках визначення переможців премії «Повноприводний автомобіль 2019 року» за результатами голосування читачів оцінювалася відібрана редакторами видання «Auto Bild Allrad» лінійка автомобілів, що налічувала 211 моделей 43 брендів, поділених на десять категорій. Читачі могли проголосувати за свого фаворита в кожній категорії. У категорії «Позашляховик ціною до 35 000 євро» модель Audi Q2 набрала 8,5 відсотка, випередивши 34 суперників. З огляду на це конкуренція в цій категорії була найбільш гострою. До наступної за розмірами категорії ввійшли 29 моделей вартістю від 35 000 до 50 000 євро. Тут переміг Audi Q5, отримавши 6,7 відсотка голосів читачів.

Audi A6 allroad quattro* обійшов майже на два відсотки «срібного» призера в категорії «Повноприводний кросовер». Усього популярна модель позашляховика марки отримала 13,99 відсотка голосів. Audi e-tron* насолоджувався практично настільки ж упевненою перемогою в категорії «Повноприводні гібриди та електромобілі», залишивши позаду 24 конкурентів завдяки 8,65 відсотка голосів читачів.

Повнорозмірний спортивний позашляховик приводиться в рух розташованими на обох осях електродвигунами, що слугують ідеальним джерелом потужності для високоточної та швидкісної електричної системи повного привода. Ця система гарантує безперервний і повністю регульований оптимальний розподіл крутного моменту між двома осями за частки секунди.

У більшості ситуацій задля максимальної ефективності Audi e-tron використовує переважно задній електродвигун. У разі потреби електричний привод quattro спрямовує крутний момент на передню вісь. Динамічні таланти Audi e-tron особливо яскраво проявляються в умовах зниженого тертя, наприклад на снігу.

«Auto Bild Allrad» - найпопулярніший європейський журнал, що публікує матеріали щодо повноприводних автомобілів і проводить конкурс з 2002 року. Нагороди вручають у будівлі редакційного комплексу «Axel Springer Haus», розташованій у Берліні. Компанія Audi продовжує демонструвати успіхи, виборовши призи читацьких симпатій у чотирьох категоріях. Лише за останні десять років моделі бренду 17 разів займали найвищу сходинку подіуму, причому тричі переможцем виходила модель A6 allroad quattro. Позашляховик Q5 виборов одну перемогу в 2017 році.

Подпишитесь на рассылку

Получайте первыми новости в удобном формате

Прокомментируйте первым

Добавить комментарий к статье

Перевірено людьми