AUTO.RIA
«Kadjar Show підкорив Харків і Суми!» Назад

«Kadjar Show підкорив Харків і Суми!» На правах рекламы

Kadjar Show підкорив Харків і Суми!

Міжнародний Автомобільний Холдинг в рамках прем'єри оновленого Renault Kadjar провів захоплюючий автопробіг вулицями Першої Столиці 29 та 30 березня!  А 31 березня Renault Kadjar підкорив м.Суми.

Стильний і атлетичний кросовер не залишився непоміченим.  3 дні нестримних тест-драйвів, що переповнюють емоціями, прекрасні види за вікнами і чисте задоволення від поїздок на новому Renault Kadjar!

Свою подорож 4 кросовера Renault Kadjar почали 29 березня з головних вулиць міста Харків.  Героїв Праці, вулиця Шевченка, вулиця Сумська, Площа Свободи, парк Горького, вулиця Клочківська, проспект Гагаріна - Renault Kadjar всюди приковував до себе погляди оточуючих!

Біля ТРЦ «Французький Бульвар» стартували тест-драйви серед заздалегідь зареєстрованих.

Тест-драйви біля ТРЦ «Караван» 30 березня також проходили в режимі Нон-Стоп) Ми вдячні за чудові відгуки всім наших сьогоденним і майбутнім клієнтам!  Кількість бажаючих випробувати новий Renault Kadjar перевищила всі очікування!

м Суми приємно потішило погодою і великим попитом на новий Renault Kadjar 31 березня.  Ми завжди раді бачити мешканців м Суми на наших заходах.

Смачні гостинці, приємна атмосфера, привітний колектив і прекрасна сонячна погода зробили ці 3 дні дійсно чудовими!

Подпишитесь на рассылку

Получайте первыми новости в удобном формате

Прокомментируйте первым

Добавить комментарий к статье

Країна AUTO.RIA