AUTO.RIA
«Світова презентація Subaru Viziv Adrenaline Concept» Назад

«Світова презентація Subaru Viziv Adrenaline Concept» На правах рекламы

Світова презентація Subaru Viziv Adrenaline Concept

П’ятидверний кросовер став першим концептуальним автомобілем, створеним у рамках нового напрямку дизайну Subaru – Bolder, що у перекладі означає «більш хоробрий», «більш сміливий» або «більш рельєфний».

Серія Vision for Innovation розпочалася у 2013 році з тридверного Viziv Concept. У 2014 році компанія представила його оновлену версію – Viziv 2, а в 2015 році Viziv Future. Концепт 2016 року під назвою Viziv-7 в подальшому трансформувався в серійний кросовер Subaru Ascent. У 2017 і 2018 роках серію поповнили Viziv Performance і Viziv Tourer.

Subaru Viziv Adrenaline Concept – наступний крок компанії до ідеального автомобіля, який зможе подарувати ще більше задоволення для всіх пасажирів, і перший концепт, розроблений відповідно до нової філософії дизайну Bolder.

Subaru Viziv Adrenaline виглядає динамічним та потужним. Масивні колісні арки та дах незвичної конструкції, який є частиною силового каркасу кузова спонукають до пригод. С-подібні світлодіодні фари виконані у стилі попередніх концептів серії Viziv, мускульні рельєфні крила та бічні панелі, а також значний дорожній просвіт. Цей автомобіль створений для активних людей, які полюбляють бездоріжжя та природу, але у той самий час лаконічно вписується у дизайн буденного міста. Замість традиційних бічних дзеркал футуристичні камери заднього огляду.

Новинка може стати основою для найкомпактнішого SUV у модельному ряду Subaru.

Подпишитесь на рассылку

Получайте первыми новости в удобном формате

Прокомментируйте первым

Добавить комментарий к статье

Країна AUTO.RIA