AUTO.RIA

«Світова презентація Subaru Viziv Adrenaline Concept» На правах рекламы

«Світова презентація Subaru Viziv Adrenaline Concept» Другие новости
Світова презентація Subaru Viziv Adrenaline Concept

П’ятидверний кросовер став першим концептуальним автомобілем, створеним у рамках нового напрямку дизайну Subaru – Bolder, що у перекладі означає «більш хоробрий», «більш сміливий» або «більш рельєфний».

Серія Vision for Innovation розпочалася у 2013 році з тридверного Viziv Concept. У 2014 році компанія представила його оновлену версію – Viziv 2, а в 2015 році Viziv Future. Концепт 2016 року під назвою Viziv-7 в подальшому трансформувався в серійний кросовер Subaru Ascent. У 2017 і 2018 роках серію поповнили Viziv Performance і Viziv Tourer.

Subaru Viziv Adrenaline Concept – наступний крок компанії до ідеального автомобіля, який зможе подарувати ще більше задоволення для всіх пасажирів, і перший концепт, розроблений відповідно до нової філософії дизайну Bolder.

Subaru Viziv Adrenaline виглядає динамічним та потужним. Масивні колісні арки та дах незвичної конструкції, який є частиною силового каркасу кузова спонукають до пригод. С-подібні світлодіодні фари виконані у стилі попередніх концептів серії Viziv, мускульні рельєфні крила та бічні панелі, а також значний дорожній просвіт. Цей автомобіль створений для активних людей, які полюбляють бездоріжжя та природу, але у той самий час лаконічно вписується у дизайн буденного міста. Замість традиційних бічних дзеркал футуристичні камери заднього огляду.

Новинка може стати основою для найкомпактнішого SUV у модельному ряду Subaru.

Подпишитесь на рассылку

Первыми получайте новости в удобном формате

Комментарии

Добавить комментарий к статье
← Предыдущий материал
«Здійсніть вигідну покупку Subaru Outback» «Здійсніть вигідну покупку Subaru Outback»
Следующий материал
«Группа компаний АИС заключила соглашение о сотрудничестве с крупнейшим дистрибьютором агротехники Agris Group!» «Группа компаний АИС заключила соглашение о сотрудничестве с крупнейшим дистрибьютором агротехники Agris Group!»
×
?
Оцените страницу

Будем рады узнать ваши пожелания. Это поможет нам сделать страницу лучше.

спасибо за ваш отзыв!

Новые авто на AUTO.RIA

16 видів перевірок