AUTO.RIA
Як стати власником нового Cayenne? Назад

Як стати власником нового Cayenne? На правах рекламы

Як стати власником нового Cayenne?

Весна - чудовий час почати нові стосунки з новим авто. Особливо, коли це Porsche Cayenne.

Відкритий до пригод, Cayenne із динамічним дизайном та новим поколінням потужних турбодвигунів вражає з перших хвилин за кермом. Вправний у місті та універсальний на бездоріжжі, комфортний під час тривалих подорожей та стрімкий у коротких спринтах, Cayenne додає нових барв у Ваше насичене життя.

Прийшов час перевести Ваші стосунки з Porsche на новий рівень:

  1. Cayenne із 3-літровим бензиновим двигуном та 3 роками гарантійного обслуговування від 2 282 000 гривень* у замовлення.
  2. Спеціальні комплектації Cayenne із 3-літровим бензиновим двигуном та фіксованим переліком додаткових опцій від 2 482 000 гривень** в наявності на складі в Україні.
  3. Обмін вашого поточного Cayenne на новий по програмі Porsche Approved*** у замовлення чи зі складу в Україні.

Отримайте Вашу персональну пропозицію вже зараз.

Отримати пропозицію

ТОВ «Лемберг Авто». Код ЄДРПОУ 39007993. Порше. Штутгарт. Кайєн.

*Вартість автомобіля вказана для базової комплектації моделі Cayenne із 3-літровим бензиновим двигуном без урахування вартості додаткового обладнання станом на 06.03.2019 року за курсом, розміщеним на сайті winner.ua.

**Вартість автомобіля вказана для моделі Cayenne із 3-літровим бензиновим двигуном, із фіксованим набором додаткового обладнання, станом на 06.03.2019 року за курсом, розміщеним на сайті winner.ua. Повний перелік обладнання автомобіля уточнюйте у офіційного дилера «Порше Центр Львів». Надані розрахунки є попереднім та вимагають уточнення у офіційного дилера «Порше Центр Львів». Остаточна вартість автомобіля вказується у договорі купівлі-продажу на дату підписання договору про придбання автомобіля. Авто на зображенні можуть відрізнятися від запропонованих в салоні офіційного дилера «Порше Центр Львів». Деталі у офіційного дилера «Порше Центр Львів».

Подпишитесь на рассылку

Получайте первыми новости в удобном формате

Прокомментируйте первым

Добавить комментарий к статье

16 видів перевірок