AUTO.RIA
Nissan представляє моделі e-Power в Європі Назад

Nissan представляє моделі e-Power в Європі На правах рекламы

Nissan представляє моделі e-Power в Європі
Акции от автосалону Премьера Авто Мукачево вул.Автомобілістів, 28 Б Сайт салону

Компанія Nissan представила концептуальний кросовер IMQ із вже відзначеною нагородами системою приводу e-Power і оголосила про те, що цей електрифікований привід буде пропонуватися і в Європі.

Система e-Power привернула величезний інтерес споживачів в Японії і дозволила моделі Nissan Note стати бестселером серед нових автомобілів. Поєднання в системі e-Power електроприводу з бензиновим мотором, заряджає акумуляторну батарею, забезпечує автомобілю відмінну динаміку розгону при вкрай низькій витраті палива.

«Ця технологія буде пропонуватися на ринках Європи з 2022 г.», - сказав на Міжнародному автосалоні в Женеві Роел де Врі (Roel de Vries), корпоративний віце-президент Nissan.

Використання цієї технології в Європі посилить лідерські позиції Nissan в області електромобілів в даному регіоні, де Nissan Leaf вже зараз є найбільш продаваним автомобілем з електричним мотором.

Розвиваючи успіх моделі Leaf, система e-Power і інші нові технології будуть представлені в Європі на бестселери від Nissan в наступні три роки. До 2022 року обсяг продажів електромобілів Nissan збільшиться в п'ять разів, завдяки чому сегмент електрифікованих автомобілів на ринку подвоїться.

«Вже зараз Nissan є світовим лідером в області передових технологій для масових електромобілів, - сказав пан де Бреши. - Завдяки технології e-Power, яка з'явиться на дорогах Європи в найближчі два роки, ми принесемо переваги Nissan Intelligent Mobility більшій кількості клієнтів і продовжимо рух в напрямку до світу з нульовим рівнем шкідливих викидів і нульовий смертністю на дорогах ».

Концептуальний кросовер IMQ з повним приводом і системою e-Power, представлений на Женевському мотор-шоу, демонструє новітні технології та передовий дизайн. Він відображає роль Nissan - першопрохідника і лідера в області кросоверів. Яскравий образ IMQ змінює уявлення про те, яким може бути компактний європейський кросовер.

Система e-Power включає в себе бензиновий двигун, генератор, інвертор, високовольтну батарею і електродвигун. Використовуваний виключно для зарядки акумуляторної батареї, бензиновий двигун завжди працює на оптимальних оборотах. Завдяки цьому забезпечуються мінімальні витрати палива і кількість шкідливих викидів в порівнянні зі звичайними двигунами внутрішнього згоряння.

e-Power вже використовується на моделях Note і Serena в Японії. Понад 70% продаваних автомобілів Note і майже половина автомобілів Serena в країні є версіями з e-Power.

Лідерство Nissan в області електрифікованих автомобілів підкреслюється новиною, оприлюдненої сьогодні: повністю електричних автомобілів Nissan Leaf в світі продано вже 400 000. Це найкраще продається електромобіль на планеті. Починаючи з завтрашнього дня (6 березеня 2019 г.), Nissan Leaf e + з новою батареєю збільшеної місткості можна буде замовити через європейські веб-сайти Nissan.

Більше 3000 клієнтів вже замовили 62-кВт × год Leaf всього через місяць після його глобального дебюту.

На центральні позиції також вийшла система Nissan Energy. Портативна, водонепроникна батарея Nissan Energy Roam буде представлена до кінця цього року. У Roam будуть використовуватися осередку від використаних батарей Leaf. Ця батарея буде мати віддачу 700 Вт × год і потужність 1 кВт.

Подпишитесь на рассылку

Получайте первыми новости в удобном формате

Прокомментируйте первым

Добавить комментарий к статье

16 видів перевірок