AUTO.RIA

Volkswagen 4.0 - виробничі системи завтрашнього дня розробляються в Gläserne Manufaktur в Дрездені На правах рекламы

Volkswagen 4.0 - виробничі системи завтрашнього дня розробляються в Gläserne Manufaktur в Дрездені Другие новости
Volkswagen 4.0 - виробничі системи завтрашнього дня розробляються в Gläserne Manufaktur в Дрездені

Спільно з фабриками у Вольфсбурзі та Емдені, Gläserne Manufaktur є частиною проекту «технічного центру». Основна ідея полягає в досягненні автоматизації складних кроків роботи в зборі.

Д-р Андреас Тостманн, член Правління з управління виробництвом і логістикою марки Volkswagen: "Ми хочемо досягти 30% поліпшення продуктивності на заводах марки Volkswagen до 2025 року порівняно з 2018 р., Щоб забезпечити нашу конкурентоспроможність у довгостроковій перспективі і зробити вирішальний внесок у підвищення прибутковості бренду Volkswagen. Щоб досягти цього, фабрики повинні стати більш швидкими, компактнішими та ефективнішими. Різні проекти технічних центрів у Вольфсбурзі, Емдені та Дрездені роблять важливий внесок у це, перевіряючи інноваційні технології".

Gläserne Manufaktur має особливі вимоги до автомобільного виробництва завдяки своїй унікальній архітектурі. Наприклад, тестування на виявлення оптичних компонентів є складним завдяки високій частоті світла і відповідним контрастам. Датчики повинні працювати в набагато складніших умовах.

Вимоги безпеки також є вищими за середні через велику кількість відвідувачів. У середньому щодня 400 відвідувачів бувають у Gläserne Manufaktur. Крім того, невелике серійне виробництво 72 e-Golf на день є перевагою. Час циклу для кожної робочої станції в Дрездені довгий у порівнянні зі звичайними виробничими приміщеннями. Тому багато співробітників є висококваліфікованими, щоб працювати з більшим навантаженням на кожній робочій станції. Крім того, короткі відстані між робочими станціями та порівняно великою робочою поверхнею є оптимальним середовищем для тестування нових технологій.

Інновації в Дрездені підтримуються Volkswagen Brand Planning та інженером заводу Wolfsburg. Інші проекти у Дрездені включають автоматизоване складання та зняття дверей автомобіля та співпрацю з людиною / роботом.

Подпишитесь на рассылку

Первыми получайте новости в удобном формате

Комментарии

Добавить комментарий к статье
← Предыдущий материал
За десять років Volkswagen планує 22 мільйони електромобілів За десять років Volkswagen планує 22 мільйони електромобілів
Следующий материал
Opel показав новий спортивний Corsa GSI Opel показав новий спортивний Corsa GSI
×
?
Оцените страницу

Будем рады узнать ваши пожелания. Это поможет нам сделать страницу лучше.

спасибо за ваш отзыв!

Новые авто на AUTO.RIA

Країна AUTO.RIA