AUTO.RIA

За десять років Volkswagen планує 22 мільйони електромобілів На правах рекламы

За десять років Volkswagen планує 22 мільйони електромобілів Другие новости
За десять років Volkswagen планує 22 мільйони електромобілів

Герберт Дісс: «Volkswagen радикально зміниться. Ми беремо на себе відповідальність стосовно ключових тенденцій майбутнього - зокрема, у зв'язку із захистом клімату».

Volkswagen Group планує запустити майже 70 нових електричних моделей в найближчі десять років - замість 50 раніше запланованих.

Як наслідок, запланована кількість транспортних засобів, які будуть побудовані на електричних платформах Volkswagen Group в наступному десятилітті, зросте з 15 до 22 мільйонів.

Розширення е-мобільності є важливим будівельним блоком на шляху до балансу CO2. Volkswagen підписав комплексну програму декарбонізації, спрямовану на досягнення повністю CO2-нейтрального балансу у всіх областях від флоту до виробництва та адміністрування до 2050 року.

Подпишитесь на рассылку

Первыми получайте новости в удобном формате

Комментарии

Добавить комментарий к статье
← Предыдущий материал
Nissan представляет концепт IMQ на международном автосалоне в Женеве 2019 Nissan представляет концепт IMQ на международном автосалоне в Женеве 2019
Следующий материал
Volkswagen 4.0 - виробничі системи завтрашнього дня розробляються в Gläserne Manufaktur в Дрездені Volkswagen 4.0 - виробничі системи завтрашнього дня розробляються в Gläserne Manufaktur в Дрездені
×
?
Оцените страницу

Будем рады узнать ваши пожелания. Это поможет нам сделать страницу лучше.

спасибо за ваш отзыв!

Новые авто на AUTO.RIA

16 видів перевірок