AUTO.RIA
«Фари IQ.Light в Volkswagen Touareg» Назад

«Фари IQ.Light в Volkswagen Touareg» На правах рекламы

Фари IQ.Light в Volkswagen Touareg

Нові матричні фари використовують дані з камери і здатні адаптуватися до дорожньої ситуації, завдяки чому люди, тварини та інші автомобілі на дорозі помітні набагато краще, ніж при використанні традиційних фар.

Фари IQ.Light в Volkswagen Touareg:

  • Нові інтерактивні світлодіодні фари
  • 256 світлодіодів з можливістю роздільного включення \ виключення
  • Дальність освітлення IQ. Light перевершує ксенонові фари більш ніж на 100 метрів
  • Адаптація до дорожньої ситуації
  • Комфорт і безпеку

Обмежена видимість, підвищена вологість, туман, сніг, тварини на дорозі - водії часто стикаються з характерним рядом проблем. У подібних умовах їм допомагають новітні світлові прилади, які максимально ефективно освітлюють дорогу. Протягом десятиліть Volkswagen приділяє особливу увагу вдосконаленню автомобільних систем освітлення. Вершиною еволюції з технічної точки зору є світлодіодні матричні фари IQ.Light.

Сучасні світлодіодні фари значно підвищують рівень безпеки при русі в темний час доби. Для Touareg в якості додаткової опції пропонуються світлодіодні матричні фари IQ.Light.

Разом з фахівцями Hella інженери Volkswagen розробили для Touareg третього покоління цю інноваційну систему. Технології цих фар повністю засновані на світлодіодах. Загальна кількість світлодіодів в кожній блок-фарі - 128, при цьому ними можна управляти індивідуально. Таким чином, в лівій і правій блок-фарах нового Touareg використовується 256 світлодіодів, завдяки яким рух в темний час доби стає більш комфортним і безпечним.

Потужний електронний блок управління здатний моментально прийняти і обробити сигнали фронтальної камери, системи навігації та системи GPS, а також дані про кут повороту рульового колеса і швидкості руху. Результати обробки лягають в основу команд на роздільне включення / вимикання світлодіодів в залежності від ситуації.

Нові матричні фари використовують дані з камери і здатні адаптуватися до дорожньої ситуації, завдяки чому люди, тварини та інші автомобілі на дорозі помітні набагато краще, ніж при використанні традиційних фар.

Крім того, в режимі дальнього світла діапазон висвітлення новими світлодіодними матричними фарами IQ. Light збільшується більш ніж на 100 м у порівнянні з ксеноновими фарами у попереднього покоління Touareg.

Крім того, фари IQ. Light мають допоміжну функцію Poor Weather, яка дозволяє зменшувати віддзеркалення світла від мокрій поверхні дороги. Щоб нейтралізувати відволікаючі відблиски в просторі безпосередньо перед автомобілем, модуль управління фарами IQ.Light зменшує інтенсивність освітлення відповідної області дороги.

Обрати Touareg з фарами IQ. Light

Автомобільний Дім, офіційний дилер Volkswagen
м. Одеса, пров. Лазневий, 4, тел. (048) 700-01-01

Подпишитесь на рассылку

Получайте первыми новости в удобном формате

Прокомментируйте первым

Добавить комментарий к статье

Країна AUTO.RIA