AUTO.RIA
JAC Motors в числі основних китайських виробників електромобілів Назад

JAC Motors в числі основних китайських виробників електромобілів На правах рекламы

JAC Motors в числі основних китайських виробників електромобілів.

Продажі автомобілів на нових джерелах енергії (NEV – New Energy Vehicle) збільшились на 61,7% в порівнянні з попереднім роком, і в цьому слід відзначити внесок китайських виробників масових електромобілів. Як повідомляє Elektroauto-news.net, згідно з даними продажів Китайської асоціації автовиробників (CAAM) в 2018 році було продано всього близько 1,25 мільйона електромобілів.

Галузевий журнал Gasgoo підвів підсумки продажів в 2018 році для основних китайських виробників електромобілів. Серед них – BYD, BAIC BJEV, JMEV, JAC Motors, GAC NE і NIO. Цим компаніям вдалося перевиконати плани продажів.

Наприклад, JAC Motors реалізувала 63 671 електромобілів, що на 125,28% більше, ніж в 2017 році. Тому NEV як швидко зростаючий бізнес-сегмент стає все більш важливим напрямком для JAC Motors, і в майбутньому йому буде приділятися більше уваги. Тим не менш, це також показує, що поліпшення якості продукції та зміцнення іміджу бренду є для JAC Motors більш важливим пріоритетом, ніж тільки досягнення цільових показників продажів.

В дилерській мережі «Богдан-Авто Холдинг» JAC Motors представляє новинку модельного ряду електромобілів – електричний кросовер JAC iEV 7S, який володіє великим запасом ходу. На одній зарядці Ви зможете проїхати до 350 км! В наших автоцентрах Ви зможете придбати JAC iEV 7S за привабливою ціною.

Подпишитесь на рассылку

Получайте первыми новости в удобном формате

Прокомментируйте первым

Добавить комментарий к статье

Перевірено людьми