AUTO.RIA

Hyundai Ioniq Electric на другому місці за рентабельністю серед електромобілів На правах рекламы

Hyundai Ioniq Electric на другому місці за рентабельністю серед електромобілів Другие новости
Hyundai Ioniq Electric на другому місці за рентабельністю серед електромобілів.

Який електромобіль найбільш рентабельний? Щоб відповісти на це питання і порівняти електромобілі між собою потрібно орієнтуватися на співвідношення їх ціни і запасу ходу. Даний показник вважається основним критерієм для оцінки електромобіля при прийнятті рішення про покупку. При цьому зіставляють середню вартість електромобіля і стандартний запас ходу його акумуляторної батареї. Таким чином Ви зможете дізнатися фактичні витрати в розрахунку на 1 км запасу ходу. – повідомляє Efahrer.com.

Британська автомобільна платформа Carwow проаналізувала пропозиції різних виробників електромобілів з точки зору співвідношення їх ціни і запасу ходу та визначила найбільш вигідні пропозиції.

Hyundai Ioniq Electric (116 євро/км) зайняв почесне друге місце після моделі Tesla 3 (101 євро/км), поступившись американському конкуренту лише 15% в ефективності. Проте, якщо Ви обмірковуєте покупку електромобіля, враховуйте, що Hyundai Ioniq Electric пропонує гідний запас ходу в 280 км і коштує на 70% дешевше.

В Україні Hyundai Ioniq Electric можна придбати в автоцентрах дилерської мережі «Богдан-Авто Холдинг».

Подпишитесь на рассылку

Первыми получайте новости в удобном формате

Комментарии

Добавить комментарий к статье
← Предыдущий материал
Новий Santa Fe і чому він повинен стати вашим новим автомобілем Новий Santa Fe і чому він повинен стати вашим новим автомобілем
Следующий материал
JAC Motors в числі основних китайських виробників електромобілів JAC Motors в числі основних китайських виробників електромобілів
×
?
Оцените страницу

Будем рады узнать ваши пожелания. Это поможет нам сделать страницу лучше.

спасибо за ваш отзыв!

Новые авто на AUTO.RIA

Країна AUTO.RIA