AUTO.RIA

«Hyundai Venue: субкомпактний кросовер для підприємців» На правах рекламы

«Hyundai Venue: субкомпактний кросовер для підприємців» Другие новости
Hyundai Venue: субкомпактний кросовер для підприємців

Компанія Hyundai Motor оприлюднила назву нового субкомпактного кросовера, цільовою аудиторією якого стануть міські підприємці. Модель отримала назву Venue, що перекладається як "місце зустрічі", а в інтерпретації автовиробника - "місце зустрічі всередині автомобіля".

Hyundai Venue створений в модному, унікальному стилі, який якнайкраще підходить субкомпактному кросоверу. Як відомо, Hyundai зазвичай називає свої моделі на честь міст (Santa Fe) або значущих місць (Palisade). У випадку з Venue автовиробник вирішив відійти від сформованої традиції і назвав автомобіль на честь місця, де зазвичай збираються підприємці (основна цільова аудиторія моделі), щоб обмінятися свіжими ідеями.

Світова прем'єра Hyundai Venue відбудеться 17 квітня 2019 року на Міжнародному автосалоні в Нью-Йорку. Під час презентація кросовера будуть використані елементи доповненої реальності.

Подпишитесь на рассылку

Первыми получайте новости в удобном формате

Комментарии

Добавить комментарий к статье
← Предыдущий материал
«Запчастини та масла Eurorepar тепер доступні і для більшості популярних автомобільних марок. І за привабливою ціною!» «Запчастини та масла Eurorepar тепер доступні і для більшості популярних автомобільних марок. І за привабливою ціною!»
Следующий материал
«Hyundai Palisade став переможцем премії Red Dot Award-2019» «Hyundai Palisade став переможцем премії Red Dot Award-2019»
×
?
Оцените страницу

Будем рады узнать ваши пожелания. Это поможет нам сделать страницу лучше.

спасибо за ваш отзыв!

Новые авто на AUTO.RIA

Країна AUTO.RIA