AUTO.RIA
Акційна весняна діагностика на автомобілі Renault Назад

Акційна весняна діагностика на автомобілі Renault На правах рекламы

Акційна весняна діагностика на автомобілі Renault
Акции от автосалону М Моторс Николаев проспект Героев Украины, 68 Сайт салону

Компанія Renault в Україні оголошує про запуск сервісної акції «Весняна діагностика 2019», яка буде проходити з 25 березня по 19 травня 2019 року в офіційних дилерських центрах Renault. У цей період дуже вигідно виконати діагностику автомобіля Renault, а також придбати для нього запчастини, найбільш необхідні після всіх перенесених взимку негараздів: деталі підвіски, рульового управління, гальмівної системи. Акційна пропозиція включає і сезонні аксесуари: бризковики, килими в салон і в багажник, литі диски.

Регулярне технічне обслуговування (ТО) - запорука комфортної і тривалої експлуатації автомобіля. Дуже важливо виконувати діагностику автомобіля своєчасно, щоб підтримувати його функціональність на належному рівні і бути впевненим в його технічній справності.

З 25 березня по 19 травня 2019 року всім клієнтам сервісу My Renault пропонується комплекс діагностичних послуг автомобіля за ціною 1 грн1 . У комплекс включені:

  • діагностика підвіски (в тому числі перевірка залишкової товщини гальмівних колодок і дисків);
  • діагностика стану шин (в тому числі перевірка залишкової глибини протектора і стану шин);
  • перевірка рівнів робочих рідин і щільності гальмівної і охолоджуючих рідин;
  • діагностика АКБ.

Крім того, в рамках сервісної акції «Весняна діагностика 2019» власник автомобіля Renault отримує можливість2 :

  • виконати заміну деталей підвіски, рульового управління, гальмівної системи зі знижкою до 30% на запчастини і 10% на роботу по їх заміні;
  • придбати літню рідина склоомивача об'ємом 5 л за акційною ціною 150 грн. з ПДВ;
  • придбати зимову рідину склоомивача об'ємом 5 л за акційною ціною 230 грн. з ПДВ;
  • придбати аксесуари зі знижкою до 20%: килими для багажника і салону, бризковики, литі диски;
  • придбати карту технічної допомоги в дорозі Renault Assistance+ за спеціальною ціною - 99 грн з НДС3 .

Ще одним приємним бонусом 4 обслуговування автомобіля в акційний період (з 25
березня по 19 травня 2019 року) є шанс виграти туристичну поїздку на двох до
Нормандії (Франція)
в рамках програми «Відкривай Францію разом з офіційним
сервісом Renault», а також отримати цінний приз з асортименту Renault
Boutique
.

На постійній основі діє програма лояльності для автомобілів віком понад 5 років (починаючи з 2013 р. випуску і старше), в рамках якої, незалежно від акції, що проходить, клієнти отримують знижку не менше 20% на оригінальні запчастини, а також роботи по їх установці . В період дії акції «Весняна діагностика 2019» для таких клієнтів актуальні вигідні умови по запасних частинах Motrio5 .

Весняна діагностика - турбота для Вашого Renault!

1 У разі подальшого проведення заміни запасних частин за результатами діагностики. Без подальшої заміни запасних частин, вартість діагностики відповідає вартості 0,4 нормо-години і визначається вартістю нормо-години, прийнятої на конкретному дилерському підприємстві.

2 Знижки поширюються тільки для клієнтів, зареєстрованих в системі My Renault www.my.renault.ua (виняток - реферанси сегментів А і S, на які знижка надається незалежно від наявності реєстрації клієнта в системі My Renault). Компанія «Рено Україна» залишає за собою право на зміну тарифу на запасні частини протягом акції при збереженні рівня акційних знижок.

3 Клієнтам сервісу з автомобілями старше 5-ти років, за умови проходження діагностики автомобіля за 1 грн в рамках акції. Обов'язковою умовою є реєстрація карти, активація карти на онлайн-порталі, а також реєстрація відповідного реферанса (7711765250) в системі MyRenault.

4 Поширюється серед Клієнтів, зареєстрованих в My Renault і виконали в рамках акції в дилерській мережі Renault операції по заміні гальмівних колодок або гальмівних дисків, заміні амортизаторів або пружин підвіски, при реєстрації дилером відповідних операцій в My Renault.

5 Знижки по акції і за програмою лояльності не сумуються.

Page not found

Подпишитесь на рассылку

Получайте первыми новости в удобном формате

Прокомментируйте первым

Добавить комментарий к статье

Країна AUTO.RIA