AUTO.RIA
Зручний сервіс від Renault Назад

Зручний сервіс від Renault На правах рекламы

Зручний сервіс від Renault
Акции от автосалону М Моторс Николаев проспект Героев Украины, 68 Сайт салону

Вже майже 20 років Renault в Україні надає не тільки хороші автомобілі, але і якісний сервіс для їх обслуговування. Щоб забезпечити комфортну експлуатацію автомобілів Renault, був розроблений ще один сервісний продукт для нових автомобілів - додаткове технічне обслуговування «Зручний Сервіс».

Програма «Зручний Сервіс» надає можливість придбати новий автомобіль Renault з легковий або комерційної лінійки, а також електромобіль, з додатковою опцією Сервісного Контракту на технічне обслуговування (ТО) з різними варіантами покриття від 3 до 5 років або від 100 000 км до 200 000 км.

Придбання такої опції допомагає убезпечити себе і забезпечити вигідне технічне обслуговування на нові автомобілі Renault. Залежно від потреб Клієнт має право вибрати найбільш оптимальний варіант сервісного контракту (з 9-ти запропонованих).

Сервісна програма «Зручний Сервіс» дає можливість клієнтам:

  • уберегти себе від ризиків інфляційного зростання цін на запасні частини послуги, що надаються, так як клієнт купує пакет ТО на кілька років вперед і більше не несе додаткових витрат щодо обов'язкових операцій ТО.
  • отримати привабливу ціну контракту (в середньому на 20% нижче, ніж ціна ТО**). За основу для порівняння взято Калькулятор ТО.
  • покриття більшого терміну контрактної гарантії - до 5 років і 200 тис. км пробігу.
  • проходження обслуговування по Сервісному Контракту в будь-якому офіційному дилерському сервісному центрі Renault в Україні.

Вартість опції і деталі дізнавайтеся в офіційній дилерській мережі Renault.

Подбайте про свій Renault.

Renault - зручний сервіс. Все за планом!

Подпишитесь на рассылку

Получайте первыми новости в удобном формате

Прокомментируйте первым

Добавить комментарий к статье

Країна AUTO.RIA