AUTO.RIA

10-мільйонний автомобіль зійшов з конвеєра в Ганновері На правах рекламы

10-мільйонний автомобіль зійшов з конвеєра в Ганновері Другие новости
10-мільйонний автомобіль зійшов з конвеєра в Ганновері

У Ганновері відбулася знакова подія для марки Volkswagen Комерційні  автомобілі. У день народження виробництва: рівно 63 роки тому на заводі було розпочато випуск комерційних моделей.

З конвеєра зійшов 10-мільйонний автомобіль, ним став червоно-білий Caravelle сімейства T6. Volkswagen Комерційні автомобілі презентував 9-місний мінівен ганноверської дитячої лікарні Auf Der Bult.

Директор заводу в Ганновері Томас Хальбах прокоментував подію таким чином: «Наші співробітники проводять фантастичні автомобілі ось уже 63 роки, таким чином, проект об'єднує різні покоління. Ми виконуємо свою роботу з гордістю і ентузіазмом, приділяючи пильну увагу кожній дрібниці. Я від щирого серця дякую всім учасникам нашої команди ». Голова виробничої ради марки Volkswagen Комерційні автомобілі Бертіна Мурковіч, в свою чергу, заявила: «Десять мільйонів автомобілів, випущених заводом в Ганновері, - це вражаюча цифра. За нею стоять кілька поколінь співробітників, які будували ці автомобілі і тим самим заробляли на життя собі і своїм сім'ям. Я висловлюю їм усім особливу подяку!»

8 березня 1956 на новому заводі в Ганновері стартував випуск T1. Крім кількох поколінь Т-серії завод випускав моделі серії LT, пікапи Taro, а свого часу і Volkswagen Beetle. В даний час завод в Ганновері виробляє автомобілі серії T6 і ось-ось приступить до збірки оновленої серії T6.1. На основному підприємстві Volkswagen Комерційні автомобілі в Ганновері працює близько 14,5 тисяч осіб.

Подпишитесь на рассылку

Первыми получайте новости в удобном формате

Комментарии

Добавить комментарий к статье
← Предыдущий материал
«Мінітрактор – корисний помічник у весняний період» «Мінітрактор – корисний помічник у весняний період»
Следующий материал
Специальное предложение на автомобили Mercedes-Benz V-Class Специальное предложение на автомобили Mercedes-Benz V-Class
×
?
Оцените страницу

Будем рады узнать ваши пожелания. Это поможет нам сделать страницу лучше.

спасибо за ваш отзыв!

Новые авто на AUTO.RIA

Країна AUTO.RIA