AUTO.RIA
Audi e-tron GT Conzept - третій передсерійний Назад

Audi e-tron GT Conzept - третій передсерійний На правах рекламы

Audi e-tron GT Conzept - третій передсерійний

Третім серійним електрокаром від Audi, який дебютує вже наступного 2020 року стане чотиридверне спорткупе - e-tron GT. Спортивну орієнтованість автомобіля разом зі стрімким дизайном підкреслює і її майбутній виробник - спортивна дочка концерну - Audi Sport GmbH. Вперше продемонстрований в Лос-Анжелесі восени минулого року у вигляді концепту він повторно дебютував в рамкках березневого Женевського Міжнародного автосалону 2019 року.

Audi e-tron GT Concept справжній спортсмен - від пропорцій з низьким центром ваги і до динамічних характеристик, що при цьому демонструє витончений благородний силует, характерний для автомобілів цього класу і ідеологічно близький до бензинового родича по спортивній групі концерну - Audi RS7 Sportback.

Виміри автомобіля становлять 4,96 м в довжину, 1,96 м в ширину і лише 1,38 м в висоту. Чітких акцентів бічній проекції надають 22 дм колісні диски взуті в резину формату 285/30, на яких покоїться купеподібний кузов. Архітектура решітки радіатора синглфрейм з характерними ромбоподібними стільниками підкреслює спорідненість моделі з RS-лінійками свого майбутнього виробника Audi Sport.

Силова установка e-tron GT Concept - це два синхронні електродвигуни, що розташовані на кожній з вісей автомобіля - таким чином роблячи його справжнім quattro, точніше E-quattro, оскільки між вісями відсутній механічний зв’язок, а їх робота по розподілу сил між ними і привідних моментів по кожному з коліс координується бортовою електронікою.

Системна потужність силової установки становить 434 кВт (590 к.с.) - чудовий показник для потенціалу чисто електричного приводу. Ця стримана потужність відчувається в динамічним показниках автомобіля - прискорення від 0 до відмітки в першу сотню км займає 3,5 секунди, а до 200 км/г - 12,0 с. Максимальна швидкість обмежена на позначці в 240 км/г на користь запасу ходу. Останній відповідно стандарту WLTP складає - більше 400 км. Привідну енергію постачає літій-іонна батарея ємністю 90 кВт/г, що розташувалась між вісями в днищевій ніші автомобіля, додатково знижуючи центр ваги автомобіля - подібний такому ж у спортивного Audi R8. Система рекуперації додає до 30% запасу мобільності, отримуючи відновлену енергію, як при роботі обох електродвигунів, так і від електро-гідравлічної гальмівної системи.

Акумуляторна батарея Audi e-tron GT concept дозволяє заряджати її різноманітними способами - як через кабельне з’єднання з гніздом розташованим в лівому передньому крилі, так і нову бездротову індукційну систему заряджання Audi Wireless Charging, подібно тому, як це реалізовано в бездротовій системі заряджання смартфонів. Знаходячись на паркувальному майданчику обладнаному відповідною системою, де магнітне перемінне поле індукує перемінний струм з потужністю 11 кВт, передаючи його через прийомний порт на бортовий акумулятор автомобіля. Через кабельне з’єднання з 800-Вольтною системою заряджання триває лише за 20 хвилин до 80% ємності, що забезпечує дальність ходу в 320 км.

Чотири двері, чотири сидіння при 2,90 м колісної бази - внутрішній простір Audi e-tron GT concept пропонує справжні виміри просторової свободи для повсякдення при найвищій якості оздоблення салону. Пропозиція простору доповнена двома об’ємами для багажу - 450 літровим багажником і 100 літровим в підкапотному просторі. Концепція управління автомобіля побудована на вже характерному для моделей останнього покоління принципі використання чорних панелей - сенсорних моніторів і безкнопкових органів управління з усією багатою пропозицією асистентських допоміжних систем.

Подпишитесь на рассылку

Получайте первыми новости в удобном формате

Прокомментируйте первым

Добавить комментарий к статье

16 видів перевірок