AUTO.RIA
Як використовувати відпрацьовані батареї електромобілів. Рішення від Nissan Назад

Як використовувати відпрацьовані батареї електромобілів. Рішення від Nissan На правах рекламы

Як використовувати відпрацьовані батареї електромобілів. Рішення від Nissan
Акции от автосалону Премьера Авто Мукачево вул.Автомобілістів, 28 Б Сайт салону

Nissan Energy і OPUS Campers спільно розробили «інтелектуальний» концепт-кар - автомобіль-кемпер. Він використовує акумуляторні батареї від електромобілів Nissan, щоб забезпечувати туристам автономне постачання енергією протягом тижня - для поїздок «далеко від електромереж».

У конструкцію концепт-кара Nissan x OPUS входить недавно представлений пристрій Nissan Energy ROAM. Це портативний, універсальний і водонепроникний блок живлення, що працює на акумуляторних батареях від електромобілів Nissan. У подорожах Nissan Energy ROAM забезпечує користувачеві зручний, екологічно чистий і безшумний спосіб отримання енергії.

Ємність ROAM становить 700 Вт · год, а вихідна потужність - 1 кВт. У його конструкції використовуються іонно-літієві батареї, які відпрацювали свій термін на електромобілях Nissan першого покоління. Після відновлення ці батареї знаходять «друге життя».

Блок живлення Nissan Energy ROAM, встановлений в спеціальному відділенні в передній частині OPUS, постачає енергією обидві ланцюга автомобіля: з напругою 230В і 12В (шляхом зарядки окремої бортовий батареї на 12В). Таким чином, ROAM допомагає забезпечувати туристам «енергетичну автономність» протягом приблизно семи днів.

Концепт-кар дозволяє залишатися «підключеним» до світу і насолоджуватися домашнім комфортом під час подорожей у віддалених від цивілізації районах. Унікальна особливість Nissan Energy ROAM полягає в тому, що його можна витягти з кемпера і зарядити в таборі, - наприклад, підключивши до стандартної побутової 230-вольтової розетки або допоміжної сонячній батареї.

Nissan Energy ROAM можна вважати втіленням концепції Nissan Intelligent Mobility. Це пристрій - реальний приклад того, як компанія інтегрує свої технології акумуляторних батарей і досвід в розробці електромобілів в абсолютно нові сфери бізнесу. Nissan пропонує екологічно чисті і безпечні рішення всім, кому потрібна електроенергія в польових умовах.

Концептуальний автомобіль Nissan x OPUS дебютує на стенді OPUS на автосалоні «Caravan, Camping and Motorhome Show» в Національному виставковому центрі (NEC) Бірмінгема, Великобританія, 19 - 24 лютий 2019 р.

Ціна на AIR OPUS® починається приблизно від £ 15 995 / € 18 000. Компанія OPUS має виробничу базу в Великобританії і поставляє свою продукцію в Європу, Північну Америку, Австралію і Нову Зеландію.

Блок живлення Nissan Energy ROAM призначений як для професійної діяльності, так і для використання під час відпочинку. Він надає чисте джерело енергії для покупців, яким необхідно електрику в подорож. Пристрій з'явиться на європейських ринках в цьому році.

Подпишитесь на рассылку

Получайте первыми новости в удобном формате

Прокомментируйте первым

Добавить комментарий к статье

Країна AUTO.RIA