AUTO.RIA
Старт нової програми Trade-In від Mitsubishi. Назад

Старт нової програми Trade-In від Mitsubishi. На правах рекламы

Старт нової програми Trade-In від Mitsubishi.
Акции от автосалону АДИС Одесса Люстдорфская дорога, 5 Сайт салону

Офіційний дилерський центр Mitsubishi «Адіс-Авто» повідомляє про старт нової програми Trade-In від Mitsubishi. Для наших клієнтів - це відмінна можливість поміняти свій старий автомобіль Mitsubishi на новий, сплативши лише різницю в ціні.

Офіційний дилерський центр Mitsubishi «Адіс-Авто» повідомляє про старт нової програми Trade-In від Mitsubishi. Для наших клієнтів - це відмінна можливість поміняти свій старий автомобіль Mitsubishi на новий, сплативши лише різницю в ціні. Купуючи автомобіль за системою Trade-In від Mitsubishi, ви отримуєте наступні переваги: позбавляєте себе необхідності шукати покупців на автомобіль; позбавляєте себе зайвих фінансових витрат, неминучих в разі продажу автомобіля з пробігом (не платите за рекламу, оренду місця на ринку, бензин); гарантію юридичної прозорості процедур купівлі/продажу автомобіля; захищаєте себе від можливості стати жертвою аферистів, продаючи свій авто на ринку або по оголошенню; економію Вашого часу.

Після проведення необхідного технічного огляду, узгодження ціни і діагностики автомобіля, Ви не чекаєте його продажу, а можете в цей же день стати власником нового авто. Надалі продажем Вашого старого автомобіля займаються наші фахівці.

Детальна інформація за телефоном: 048 709 00 09

Подпишитесь на рассылку

Получайте первыми новости в удобном формате

Прокомментируйте первым

Добавить комментарий к статье

Перевірено людьми