AUTO.RIA

Продаж автомобілів у новому форматі! На правах рекламы

Продаж автомобілів у новому форматі! Другие новости
Продаж автомобілів у новому форматі!

Атлант-М Київ - один із перших Digital retail дилерів Volkswagen запровадив новий формат продажу автомобілів! Ділимося досвідом.

У сучасному світі, який щосекунди змінюється, дуже важливо залишатись на одній хвилі з клієнтами. Наші клієнти змінились, вони вимагають більш зручного інструмента покупки автомобілів. Перед відвідуванням автоцентра, кожний клієнт ретельно порівнює усі переваги того чи іншого бренду, та голосує грошима за комфортне надання покупки. Концерн Volkswagen один із перших впровадив зручний додаток, який дозволяє продавати автомобіль на новому рівні. Це комфорт та зручність, яких вимагає сучасний клієнт від автодилера. У затишній атмосфері в автоцентрі, менеджер може консультувати клієнта, надавати інформацію у новому форматі. Додаток SalesPad дозволяє демонструвати вибір автомобіля на великому екрані. Можна обирати колір, диски, оббивку салону, подивитись 360 огляд, та навіть уявити себе всередині автомобіля за допомогою окулярів VR. А ще розрахувати моментально усі види фінансування, та усі типи страхування, потрібні Вашому авто, які надає наш партнер Porsche Finance Group Ukraine. Та це ще не всі можливості. Є можливіть додати до замовлення необхідні аксесуари або додаткове обладнання.

Для зручності прийняття рішення після завершення вибору автомобіля можливе відправлення персонального каталогу з обраною автівкою на e-mail клієнта, або до особистого кабінету СarLOG

Далі клієнт може самостійно продовжити вибір, або продемонструвати своїм рідним автомобіль мрії, який має індивідуальний 6-значний код на нашому сайті у розділі конфігуратора авто

Дивіться самі у нашому відео:

Подпишитесь на рассылку

Первыми получайте новости в удобном формате

Комментарии

Добавить комментарий к статье
← Предыдущий материал
Чим вирізняються мінітрактори з реверсом? Чим вирізняються мінітрактори з реверсом?
Следующий материал
Спеціальна версія Tiguan Limited Edition всього за 987 500 грн. Спеціальна версія Tiguan Limited Edition всього за 987 500 грн.
×
?
Оцените страницу

Будем рады узнать ваши пожелания. Это поможет нам сделать страницу лучше.

спасибо за ваш отзыв!

Новые авто на AUTO.RIA

Країна AUTO.RIA