AUTO.RIA

Kia продовжує співпрацю з «Лігою Європи UEFA» на стадії стикових матчів сезону 2018/2019 На правах рекламы

Kia продовжує співпрацю з «Лігою Європи UEFA» на стадії стикових матчів сезону 2018/2019 Другие новости
Kia продовжує співпрацю з «Лігою Європи UEFA» на стадії стикових матчів сезону 2018/2019

Вже 14 лютого стартує друга половина сезону 2018/2019 турніру «Ліга Європи UEFA». Тридцяти двом командам належить виявити кращий футбольний клуб за незмінної підтримки бренду Kia. Традиційно компанія «Фалькон-Авто» підтримує глобальні активності виробника в Україні.

Після нетривалої перерви спекотні матчі «Ліги Європи UEFA» повертаються на телевізійні екрани і в стрічки новин. Kia Motors Corporation, партнер цього престижного клубного футбольного турніру, продовжує радувати шанувальників футболу і автомобілів цікавими активностями.

В Україні фани бренду Kia, підписані на сторінку корейського бренду в соціальній мережі Facebook, мають можливість стати володарями квитків на домашні матчі українських команд «Шахтар» (Донецьк) і «Динамо» (Київ), які продовжують боротися в «Лізі Європи UEFA».

Також, продовжуючи традицію, закладену в першій половині сезону, діти українських власників автомобілів Kia, мають шанс вийти на поле разом з суддями і командами-учасниками матчів «Ліги Європи UEFA» в рамках активності OMBC (Official Match Ball Carrier/Офіційний носій м'яча).

До речі, минулого року автомобілем-героєм футбольної кампанії Kia був бестселер бренду Sportage, тоді як цього року естафету прийняли новий Ceed, а також яскравий субкомпактний кросовер Stonic.

Слідкуйте за активностями Kia на сайті www.kia.com/ua, а також сторінках бренду в соціальних мережах Facebook та Instagram, беріть участь у футбольних активностях Kia! 

Подпишитесь на рассылку

Первыми получайте новости в удобном формате

Комментарии

Добавить комментарий к статье
← Предыдущий материал
«В Україні доступна для придбання лімітована партія електромобілів Kia Soul EV» «В Україні доступна для придбання лімітована партія електромобілів Kia Soul EV»
Следующий материал
«Новая демоплощадка техники открыта на Волыни» «Новая демоплощадка техники открыта на Волыни»
×
?
Оцените страницу

Будем рады узнать ваши пожелания. Это поможет нам сделать страницу лучше.

спасибо за ваш отзыв!

Новые авто на AUTO.RIA

Країна AUTO.RIA