AUTO.RIA
Інтерфейс кросовер KIA Tusker розсекретили на тест-драйвІ Назад

Інтерфейс кросовер KIA Tusker розсекретили на тест-драйвІ На правах рекламы

Інтерфейс кросовер KIA Tusker розсекретили на тест-драйвІ

Пам’ятаєте концепцію SP Kia з кінця жовтня минулого року? Це був високопродуктивний автомобіль, розроблений для індійського авторинку, який пізніше був підтверджений для розробки в Сполучених Штатах. Як показують ці шпигунські фотографії, південнокорейська компанія почала процес розробки і вже тестує пробну машину на дорогах загального користування.

Нагадаємо, що дизайн новинки розроблений у стилістиці SP Concept, представленого південнокорейською компанією рік тому на виставці Auto Expo в Нью-Делі. Продажі кросовера, призначеного винятково для Індії, стартують у другій половині 2019 року.

Kia представить свій новий компактний кросовер під назвою Tusker (назва не підтверджено для американського ринку). На знімках прототип Tusker прихований під камуфляжем, але вже зараз відомо, що серійна версія кросовера отримає іншу оптику і бампери.

За попередньою інформацією, Tusker заснований на тій же платформі модульної, що і Hyundai Creta нового покоління. Як і концепт, серійний кросовер буде п’ятимісним. Залежно від ринку під капотом у Tusker виявиться 1.4-літровий бензиновий турбомотор або 2.0-літровий «атмосферник». В якості опції буде пропонуватися семиступінчатий «робот» з двома зчепленнями. Система повного приводу для новинки не передбачена.

Подпишитесь на рассылку

Получайте первыми новости в удобном формате

Прокомментируйте первым

Добавить комментарий к статье

16 видів перевірок